Футбік

Футбольна школа для дошкільнят

«Футбік» - це футбольний клуб для дітей 3-6 років, в якому проводяться заняття за авторською методикою раннього розвитку дітей на підставі навчання грі в футбол.

Резюме бізнесу

Футбольний клуб для дошкільнят «Футбік» - це футбольний клуб для дітей 3-6 років, в якому проводяться заняття за авторською методикою раннього розвитку дітей на підставі навчання грі в футбол. Програму школи розроблено футбольною академією TSM ACADEMY (Нідерланди), до складу якої входить і Футбольний клуб для дошкільнят «Футбік».

Навчання в школі передбачає заняття, спрямовані на всебічний розвиток дитини: розвиток особистісних якостей, соціальних навичок, фізичних даних і навчання футболу.

Франшиза футбольного клубу для дошкільнят «Футбік» – унікальна пропозиція на ринку. Ринок послуг раннього розвитку дітей знаходиться на піку популярності, а сегмент раннього розвитку дітей завдяки навчанню грі в футбол практично вільний. Наші переваги – це стабільний ринок, європейська методика навчання футболу дошкільнят, можливість розширення спектру послуг, які надаються дітям, високий попит аудиторії, який перевищує пропозицію в цьому сегменті, відпрацьовані стандарти ведення бізнесу і перевірена система залучення клієнтів.


Контактні дані: +38 067 343 73 43

Фінансові показники

 • Інвестиції

  від 25 000 USD до 27 000 USD

 • Вступний внесок

  від 10 000 USD

 • Роялті

  6%

 • Окупність

  від 6 місяців

 • Дохід

  від 7 000 USD

Пакет підтримки для Партнерів

Авторська методика навчання

Брендбук

Дизайн-проект

Затвердження локації

Маркетингова підтримка

Навчання персоналу

Персональний менеджер

Підтримка Франчайзі на протязі дії договору

Прорахунок фінансової моделі

Пускова команда

Супроводження на всіх етапах запуску

Торгівельна марка

Франчайзинговий пакет

Форма зворотнього зв'язку
* поля, обов'язкові до заповнення
Ваше повідомлення було відправлено!
Наші представники зв'яжуться з Вами найближчим часом.