Проект LTB

Магазин

Концепції колекцій базуються на світові тенденції моди і включають в себе величезну кількість різних модних напрямів, які розробляються з урахуванням всіх нюансів, дрібних деталей і вподобань молоді.

Резюме бізнесу

LTB Jeans випускає ультрамодний одяг для молодих людей jeans & casual. Це успішний світовий бренд, який має представництва в більш ніж 65 країнах по всьому світу. Торгова марка LTB налічує сотні магазинів в Англії, Росії, Австралії, США, Франції, Німеччини, Єгипті, Польщі, Угорщини, Голландії, Румунії та інших найбільших країнах. Магазини LTB користуються великою популярністю у молоді.

Бренд LTB - це визнаний міжнародний бренд, на його терені працюють зарубіжні дизайнери одягу, які розробляють для своїх клієнтів оригінальну і стильну жіночий та чоловічий джинсовий одяг. Команда висококваліфікованих фахівців завжди знаходиться в курсі всіх подій в світі моди, використовує інновації та різні нововведення в дизайні і виробництві своєї продукції.

Історія бренду почалася в далекому 1948 році з невеликої текстильної фабрики, яка згодом переросла у великий холдинг з пошиття та реалізації колекційної джинсового одягу для молодих людей. LTB – це поєднання нових ідей, творчого підходу і оригінальних рішень. Колекції LTB – це відображення елегантної простоти і надзвичайної легкості. Для пошиття використовуються різноманітні тканини, оригінальні аксесуари, фурнітура та декоративні деталі, такі як аплікації та вишивки, які передають тонкий смак і унікальність модельєрів LTB.

Концепції колекцій базуються на світові тенденції моди, і включають в себе величезну кількість різних модних напрямів, які розробляються з урахуванням всіх нюансів, дрібних деталей і вподобань молоді.

Фінансові показники

 • Інвестиції

  від 40 000 EUR

 • Вступний внесок

  відсутній

 • Роялті

  відсутнє

 • Окупність

  від 18 місяців

 • Дохід

  від 1 500 EUR

 • Площа локації

  80 кв.м

 • Інвестиції на запуск

  від 40 000 EUR

Пакет підтримки для Партнерів

Брендбук

Дизайн-проект

Затвердження локації

Контакти постачальники

Логістика

Маркетингова підтримка

Навчання персоналу

Персональний менеджер

Підбір персоналу

Підтримка Франчайзі на протязі дії договору

Програмне забезпечення/ CRM-програма

Прорахунок фінансової моделі

Пускова команда

Супроводження на всіх етапах запуску

Торгівельна марка

Управління бізнесом Франчайзі

Франчайзинговий пакет

Форма зворотнього зв'язку
* поля, обов'язкові до заповнення
Ваше повідомлення було відправлено!
Наші представники зв'яжуться з Вами найближчим часом.
array(3) {
 [0]=>
 string(17) "catalog-franchise"
 [1]=>
 string(7) "trading"
 [2]=>
 string(3) "ltb"
}
string(17) "catalog-franchise"