Новини

Як автоматизація, кастомізація та big data змінять рітейл до 2030 року

23.11.2017

Прогноз CBRE: як автоматизація, кастомізація та big data змінять рітейл до 2030 року

Компанія CBRE виділила 8 основних тенденцій, які приведуть до змін в сфері рітейлу і способу здійснення покупок в майбутньому. Дослідження спонукає до роздумів про різні ситуації, з якими можуть зіткнутися рітейлери і інвестори, і про те, як, визначивши ці проблеми, ринок торгівлі може підготуватися до майбутнього.

Робототехніка та автоматизація.

Рітейлери будуть все більше інвестувати в нові технології, а автоматизація і робототехніка змінять кількість робочих місць в рітейлі до 2030 року. Технології замінять деяких людей в сфері роздрібної торгівлі.

Сила прогнозування.

Завдяки тому, що інтернет-покупки стають новою реальністю, розвинена інтеграція трильйонів з’єднаних сенсорів забезпечить більш глибоке розуміння споживчих моделей, дозволить рітейлерам передбачати потреби споживачів, перш ніж вони самі їх сформулюють, і побудувати більш ефективний і вдосконалений логістичний ланцюжок. Це дозволить покупцям повністю побачити те, що вони купують і допомогти рітейлерам більш ефективно виконувати замовлення.

Можливість купувати те, що ти хочеш, де і коли хочеш – це норма.

Успіхи в розробці технологій для смарт-пристроїв дозволяють споживачам купувати буквально те, що вони бачать: де завгодно і в будь-який час. Простий аналіз зображень в режимі реального часу робить все «магазином» з будь-якого джерела.

Досвід кожного покупця специфічний і не може узагальнюватися.

Знання споживчих звичок покупців, способів проведення дозвілля, стилю і колірних переваг означає, що рітейлери можуть дати своїм споживачам унікальну персоналізовану пропозицію. Персоналізація стане ключовим чинником, що визначає відмінності в рітейлі в майбутньому.

Кількість особистих автомобілів різко скорочується.

Перший крок на шляху до автомобілів-роботів – це зміна розуміння моделі “володіння власністю”. Приватна власність – це швидше виняток, ніж норма, адже нові автомобілі створюються в творчому партнерстві технологічними компаніями і автовиробниками.

Фізичні магазини стануть шоу-румами і посланниками брендів.

Реальні магазини майбутнього будуть зосереджені на передачі вражень про бренд. Покупки стануть захоплюючим і наповненим враженнями залученням до бренду, оскільки, незважаючи на швидкість і легкість доступу до онлайн-продукції, в 2030 році покупці все ще будуть відвідувати фізичні магазини.

Чиста онлайн торгівля більше не є важливою частиною роздрібної торгівлі.

Рітейлери визнають всебічну і важливу роль реальних магазинів. Великі рітейлери, які займаються виключно онлайн-торгівлею, стануть основними власниками торгівельної нерухомості (фізичних магазинів).

Зростає конкуренція за залучення доходів населення.

У споживачів є потреба в новому досвіді. Рітейлери використовуватимуть це, зробивши споживчий досвід більш привабливим і освітнім, а контакт із споживачем стане невід’ємною умовою успіху в майбутньому.

https://rau.ua/uk/analitika/cbre-ritejl-k-2030-godu/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу

array(2) {
  [0]=>
  string(4) "news"
  [1]=>
  string(74) "yak-avtomatizatsiya-kastomizatsiya-ta-big-data-zminyat-riteyl-do-2030-roku"
}
string(0) ""