Чашка Espresso Bar: Історії успіху
Задачі

Ігор Сухомлин, власник мережі демократичних кав'ярень «Чашка Espresso Bar», ухвалював рішення про розвиток свого бізнесу по франчайзингу двічі. Перший раз йому довелося це рішення змінити після того, як він зіткнувся зі складнощами і зрозумів, що все не так просто і до франчайзингу проект ще не готовий.

Рішення

Фахівці Franchise Group допомогли «Чашка Espresso Bar» підготуватися до розвитку по франчайзингу. Для кав'ярні було створено грамотний пакет документів, який включає фінансову модель, юридичний і франчайзинговий пакети, які надійно захищають бізнес і регулюють взаємини з франчайзі. Крім того, для «Чашка Espresso Bar» було розроблено стратегію розвитку бізнесу по франчайзингу в Україні і закордоном, надано комплексну консультаційну підтримку і організовано дистанційну роботу відділу продажу франшиз, що складається з робочої групи профільних фахівців Franchise Group: менеджера по франчайзингу, інвестиційного аналітика і юриста.

Послуги
Фінансова модель
Юридичний пакет документів
Консультаційна підтримка
Презентаційні матеріали
Франчайзинговий пакет
Результат
Побудова процесу продажу франшиз
Оптимізація процесу переговорів з потенційними франчайзі
Побудова етапів роботи з франчайзі
Розробка стратегії розвитку франчайзингу (Україна / зарубіжні ринки)
Аутсорсинг відділу продажу франшиз (робоча група профільних фахівців: менеджер по франчайзингу, інвестиційний аналітик, юрист)