Франс.уа: Історії успіху

Історія успіху

Франс.уа

Національна українська мережа спеціалізованих торгових точок і булочних - кав'ярень з продажу високоякісної традиційної свіжої випічки.

Задачі

2010 рік. Компанія «Франс.уа» пече круасани, працює на території Кривого рогу, мріє про покриття інших регіонів. На цьому етапі компанія Franchise Group стає ексклюзивним радником і партнером компанії «Франс.уа» з питань побудови франчайзингової мережі на території України. Було заплановано створення такого проекту, який би збирав навколо себе людей, які прагнуть змінити цей світ на краще, і створював би реальну цінність як для інвесторів, так і для кінцевих споживачів. Такий «референс» точно відобразив бачення компанії і сформував правильний хід думок.

Збільшити збут

Нагодувати всіх жителів України смачними круасанами

Популяризувати бренд

Рішення

Для досягнення поставлених цілей, команда компанії Franchise Group, розробила індивідуальні інструменти підвищення цінності франчайзингового проекту, опрацювала стратегію розвитку і сформувала максимально ефективні рішення для просування франшизи. Даний кейс є комплексним проектом, в процесі реалізації якого, наша команда працювала над такими етапами:

Інвестиційна оцінка проекту

Неймінг

Розробка юридичного пакету документів

Розробка франчайзингового пакету

Консультаційний супровід на всіх етапах

Залучення інвесторів (Франчайзі) до мережі

Супровід переговорів з інвесторами (Франчайзі)

Презентація проекту на Всеукраїнських конференціях

Крім цього, команда Franchise Group знайшла для Клієнта стратегічних партнерів на нових територіях і надала підтримку на всіх етапах проведення переговорів з потенційними Франчайзі. У роботі над даним проектом надзвичайно важливим є комплексний підхід: всі інструменти органічно доповнили одне одного і забезпечили відмінний результат.

Результат

Вартість франшизи зросла в 6 разів, а проект вийшов на новий рівень - якісно і кількісно. Якщо говорити фактами, то станом на 2016 рік мережа «Франс.уа» включає в себе більш ніж 150 об'єктів по всій території України, а обсяги власного виробництва зросли у 3 рази. Компанія «Франс.уа» досягла своєї мети і не збирається зупинятися, а для нас цей проект став внутрішнім стартапом, маленькою доброю справою, яка додала сенсу нашій роботі і надихнула на реалізацію багатьох інших проектів.