Fruitlife: Історії успіху
Задачі

Яскравий бренд смачних і оригінальних квіткових композицій з фруктів «Fruitlife» розцвів на українському ринку в 2010 році і миттєво привернув увагу не тільки армії шанувальників і клієнтів, але і потенційних інвесторів, готових розвивати цей подарунковий бізнес по франчайзингу.

Не маючи досвіду у франчайзингу, і бажаючи захистити свій бізнес і налагодити плідну і взаємовигідну співпрацю з франчайзі, власники «Fruitlife» звернулися до фахівців Franchise Group з проханням розробити франшизу їхнього бізнесу. Консультанти Franchise Group із задоволенням взялися за розвиток цього прекрасного проекту. Без сумніву, кожен прагне привнести у своє життя якомога більше яскравих фарб, а «Fruitlife» створений саме для того, - щоб дарувати радість і позитивні емоції з будь-якого приводу і навіть без нього!

Мета
Розробка франшизи збутового франчайзингу
Рішення

Дбайливо зібравши воєдино всі цінності бренду, ноу-хау, рецептури і технології виробництва, стандарти роботи компанії і т.д., фахівці Franchise Group прописали франчайзинговий пакет «Fruitlife» - основну цінність, яку франчайзер може запропонувати своїм франчайзі, прорахували фінансову модель бізнесу і розробили юридичний пакет документів - надійний захист прав інтелектуальної власності франчайзера і його бізнесу. Крім того, для «Fruitlife» було створено презентаційні матеріали та надано комплексну консультаційну підтримку, що включає супровід міжнародних проектів.

Фінансова модель
Юридичний пакет документів
Франчайзинговий пакет
Презентаційні матеріали
Супровід міжнародних переговорів
Консультаційна підтримка
Результат

Сьогодні «Fruitlife» успішно розвивається по франчайзингу і підкорює не тільки український, але європейський ринок. У компанії є три власні виробничі точки в Україні та Польщі, а також п'ять франчайзингових точок в Україні, Словаччині та Польщі

Присутність в ключових містах України
Продаж франчайзингової концепції закордон