Oh My Look: Історії успіху

Задачі

Команда Franchise Group разом з «Oh My Look!» з самого початку франчайзингової історії проекту - з того самого моменту, коли було прийнято рішення про розвиток бізнесу за моделлю франчайзингу.

Ми пишаємося тим, що допомогли унікальному і красивому українському проекту «Oh My Look!» Впровадити і запустити франчайзинг і за 1 рік відкрити 4 об'єкти у великих містах України і вийти на ринок СНД, зробивши щасливими модниць в Росії і Білорусі. Більше того, ми стартували кампанію з просування і розвитку світової мережі сервісу «Oh My Look!». На прийняття такого рішення вплинула кількість вхідних запитів на франшизу «Oh My Look!» з усього світу, яких стало надто багато.

Секрет фантастичної популярності дівочого сервісу оренди суконь криється в унікальній бізнес-моделі, яка дозволяє оптимізувати витрати часу і фінансових ресурсів інвесторів на запуск свого сервісу з рентабельністю вкладень - 40 - 45% і виходом на прибути вже з 2-го місяця.

Мета

впровадження і запуск франчайзингу, вихід бренду на ринки інших країн, побудова національної і міжнародної мережі

Рішення
  • Фінансова модель
  • Юридичний пакет документів
  • Франчайзинговий пакет
  • Консультаційна підтримка
  • Franchise board
Результат
За 1 рік роботи над проектом - присутність бренду в 4 найбільших містах України і 2 країнах СНД: Білорусь, Росія
Побудова процесу продажу франшиз
Побудова етапів роботи з франчайзі
Оптимізація процесу переговорів з потенційними франчайзі
Аутсорсинг відділу продажів франшиз (робоча група профільних фахівців: менеджер по франчайзингу, інвестиційний аналітик, юрист)
Впровадження Franchise board