Сім'я ресторанів Дмитра Борисова

Сім'я ресторанів Дмитра Борисова

Ми готуємо «з-під ножа», максимально з локальних і сезонних продуктів, шефи й персонал – експерти і фанати своєї справи

Сьогодні сім'я ресторанів Дмитра Борисова складається з 9-ти ресторанів у Києві й 4-х закладів з партнерами в таких прекрасних містах: Львів, Одеса, Валенсія і Барселона. Ім'я й концепт кожного самобутні: демократичний ресторан «Барсук», паб «GastroRock», ресторан-салон нової української кухні «Канапа», дитяче гастро-кафе «BabyRock», азіатський стейк-хаус «Oxota na Ovets», рибні ресторани, мистецько-гастрономічний простір «Остання Барикада» й сіфуд-бари «Crab's Burger», «РибаLOVЕ» і «Bar Mushly».

Об’єднують їх єдині базові цінності – гастрономічний та екологічний підходи: «Гастрономічний підхід полягає у тому, що ми готуємо «з-під ножа», максимально з локальних і сезонних продуктів, шефи й персонал – експерти і фанати своєї справи. Ми сповідуємо екологічний підхід як у натуральності продуктів, дизайні інтер’єрів, зарядках для електромобілів, так і в ставленні до роботи й життя».

Особливості «Сім’ї ресторанів»

  • Унікальні авторські бізнес-моделі ресторанів
  • Унікальна і прогресивна система маркетингу
  • Засновник - кращий ресторатор Дмитро Борисов, лідер думок в сфері ресторанного бізнесу
  • Авторське меню
  • Високорентабельна бізнес-модель

Вимоги до міста: населення від 500 000 осіб

П'ять форматів для франчайзингового бізнесу

Crab’s Burger
Bar Mushly
BabyRock
Churrasco Bar
Chiken Kyiv

Перший в Україні краб-хаус і сіфуд-бар з концепцією доступних морепродуктів і азіатською кухнею.

В основі меню – ракоподібні: краби, лобстери і страви з них, а також популярні морепродукти, такі як устриці, булоти, креветки, тартари з різноманітних риб, азіатські пряні супи, салати з ракоподібними. Якірні позиції – легендарні чорні й білі бургери з м’ясом краба і лобстера.

Для вживання продуктів моря важливий супутній алкоголь, тому ми створили власний лейбл демократичного вина і шампанського. Під егідою ресторану проводяться гастрономічні фестивалі й пікніки на Воздвиженці.

Crab's Burger-и також відкриті з партнерами у Барселоні, Валенсії та Одесі

Інвестиції на запуск
від 100 000 USD
Вступний внесок
50 000 USD
Площа локації
від 150 кв.м
Окупність
24 місяці

Bar Mushlya – це новий підхід до seafood-культури в Одесі. На сніданок тут подають яйця пашот з чорною ікрою, скрембл з гребінцем та круасани (з бокалом ігристого або ж спеціальним «ранковим коктейлем»), на обід із задоволенням готують біск з креветками або ж стейк з тунця, а ввечері пропонують  лобстер-гриль та плато морепродуктів. І все це за дуже демократичними цінами. Навіть oyster bar та caviar bar.

На великій льодовій вітрині – устриці (в тому числі українські Mushlyа Fayna та Mushlya Specialna), молюски булоти, вонголе, гребінці, черенки. Це гарантія того, що морепродукти завжди бездоганно свіжі. Ви самі можете обрати їх і переконатися в їхній якості тоді, коли у Вашій присутності кухарі будуть відкривати мушлі.

Щодня рано-вранці команда Bar Mushlya зустрічається з місцевими рибаками і обирає свіжу рибу та найцікавіші морепродукти з Чорного Моря. Так, крім гребінців та каракатиць, в меню Bar Mushlya ви знайдете знайомі та улюблені страви: мідії у винному соусі, оладки з ікри судака, смажену «фірінку», стейк із камбали, уху по-одеськи і ще багато чого цікавого.

Якісні вина (Шардоне, Мерло, Брют), крафтове пиво та чудова коктейльна карта (головні напрями Sour & Fizz) – гарантія того, що ви завжди зможете підібрати гідну алкогольну пару до замовлених страв.

Інвестиції на запуск
від 100 000 USD
Вступний внесок
50 000 USD
Площа локації
150 кв.м
Окупність
24 місяці

BabyRock – це гастрономічне кафе і простір для дітей з розважальними та розвиваючими функціями, і садком першої половини дня. Знаходиться між нашими ресторанами Oxota Na Ovets і GastroRock, аби ви могли повною мірою відчути силу концепту «діти грають - батьки відпочивають».

Ви можете залишити дитину в будь-який час (оплата погодинна), і ми займемо її грою з аніматорами, розвиваючими забавками, майстер-класами, домашнім зоопарком і, повірте, багато чим іншим.

Простір BabyRock унікальний наявністю дитячого кафе та відкритої кухні. Ми нагодуємо натуральною їжею й навчимо готувати чи організуємо концептуальний день народження.

За два роки існування батьки довірили нам сотні діток, тож впораємося і з вашим чадом!

Інвестиції на запуск
від 100 000 USD
Вступний внесок
25 000 USD
Площа локації
від 150 кв.м
Окупність
24 місяці

«Чураско» - культура подачі м'ясного асортименту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, в супроводі гарнірів і соусів - все це за фіксовану вартість! Спочатку Вам принесуть сет закусок. Мезі: салати, закуски, сири, гарніри, хліб. Все це входить в набір приблизно 700 грам! Далі, кожні 15 хвилин, ми виносимо на шампурі різні види смаженого соковитого м'яса, приготованого на Ваших очах на нашій відкритій кухні. Їжте скільки хочеться, Ви все одно платите фіксовану суму.

Інвестиції на запуск
від 100 000 USD
Вступний внесок
50 000 USD
Площа локації
від 150 кв.м
Окупність
24 місяці
Інвестиції на запуск
від 100 000 USD
Вступний внесок
50 000 USD
Площа локації
150 кв.м
Окупність
24 місяці

Пакет підтримки для Партнерів

Франчайзинговий пакет
Торгівельна марка
Брендбук
Затвердження локації
Прорахунок фінансової моделі
Дизайн проект
Навчання персоналу
Програмне забезпечення CRM-програма
Персональний менеджер
Супровід на всіх етапах запуску
Маркетингова підтримка
Пускова команда
Підтримка Франчайзі протягом дії договору

Фінансові показники

Інвестиції
Від 100 000 USD
Вступний внесок
Від 50 000 USD
Роялті
5%
Дохід
Від 140 000 UAH
Період окупності
24 місяці
Форма зворотнього зв'язку
* поля, обов'язкові до заповнення
Ваше повідомлення було відправлено!
Наші представники зв'яжуться з Вами найближчим часом.