Card Group

Card Group

Ми шукаємо приватних осіб/компанії, які хочуть стати головним франчайзі в Україні.

Резюме бізнесу

Послуги

Снимок экрана 2018-09-06 в 5.07.17 PM.pngЗаснована у Швеції у 1997 році, компанія «Кард Груп Інтернешнл АБ» є світовим лідером франчайзингу з вітальних листівок та подарунків,  має головних франчайзі у 45 країнах по всьому світу та є успішною в кожній країні. Наш головний принцип – «Ми Відмінні» від конкурентів, а наші товари лідирують з продажу по всьому світу.

                                                                                                                                                 

Головний франчайзі УКРАЇНИ

для найбільшої франчайзингової експортної компанії у Швеції 

Ми шукаємо приватних осіб / компанії, які хочуть стати головним франчайзі в Україні.

Головна франшиза – прямий постачальник вітальних листівок та подарунків для магазинів

Вам буде надане навчання та підтримка у створенні мережі приблизно з 10-15 торгових мерчандайзерів, які будуть поставляти товари компанії «Кард Груп» у місцеві магазини в вашому регіоні. Ваші торгові мерчандайзери будуть мати власні торгові площі та надаватимуть послуги з мерчандайзингу та продажів в супермаркетах, подарункових магазинах, книгарнях, магазинах домашнього декору, магазинах канцелярських товарів, кіосках тощо. Ви будете нести відповідальність за керівництво, підбір персоналу, навчання та поточну підтримку своєї команди.

Магазини платять лише за те, що вони продають, тому вони нічим не ризикують. Жодних жорстких продажів – ви пропонуєте лише те, що є для них безкоштовним. Товари продають себе самі через найширший на ринку ряд виставок.

Наша концепція «Ми Відмінні» підвищила продажі у десятках тисяч магазинів по всьому світу та відкрила нові види магазинів, які раніше не продавали листівки та подарунки.

Досконала система, яка допоможе вам вести успішний бізнес, включає в себе початкове навчання в Швеції, поточну підтримку в Україні, товари для продажу, систему внутрішньої мережі тощо. Ми взаємодіємо з міжнародними роздрібними торговцями, багато з яких представлені на ринку Україні. Вам буде надано підтримку для розвитку своєї мережі у великій кількості магазинів.

Чому «Ми Відмінні»

Протягом десятиліть вітальні листівки та подарунки виглядали однаково, а магазини повинні були купувати увесь асортимент, який також містив непродані товари.

«Кард Груп» виявила значний недолік цього ринку і веде себе протилежним щодо конкурентів чином.

 • Була розроблена Відмінна концепція для товарів та послуг у магазинах; 
 • Дизайн наступного покоління, з яким не може йти в порівняння жодний конкурент;
 • Виняткові форми, матеріали, кольори, теми, стилі, оформлення та найвища якість на ринку;
 • Безпрограшна концепція: магазини платять лише за те, що вони продають, тому їх легко привабити, оскільки вони нічим не ризикують;
 • Єдина компанія з вітальних листівок та подарунків в світі, яка відстежує тенденції та створює дизайн, заснований на цих тенденціях;
 • Наші товари випереджають у продажах всі інші вітальні листівки та подарунки на ринку.

Ми маємо тисячі варіантів дизайну вітальних листівок, сумок для подарунків, подарункових обгорток, наклейок, свічок, повітряних кульок та аксесуарів.

Інвестиції мінімальні – адже ми фінансуємо ваше зростання

Ми надаємо вам фінансову підтримку на початок роботи за рахунок фонду знижок вартістю в десятки тисяч євро, необхідні для придбання товарів. Ми також фінансуємо збільшення кількості товарів/виставок у ваших магазинах. Виняткова можливість та найкраща фінансова підтримка у галузі франчайзингу.

Успішні заявники повинні мати підприємницький хист, досвід у продажах та загальний досвід ведення бізнесу, а також можливість фінансування оборотного капіталу в межах від 35 000 до 45 000 євро, який потрібен для запуску та розгортання діяльності. Мати попередній досвід франчайзингу не обов'язково.

Мовою компанії є англійська та українська. Співбесіди проводитимуться в вересні в Києві.

Для отримання додаткової інформації ви можете звернутися за наступним телефоном або електронною адресою: Бізнес Сведен у Чешській Республіці, Віталій Цвинтарний, тел. +420 739 378 141 або +420 222 242 000 vitaliy.tsvyntarnyy@business-sweden.se

www.cardgroup.com

 

Фінансові показники

 • Інвестиції

  від 35 000 EUR

 • Вступний внесок

  відсутній

Пакет підтримки для Партнерів

Послуги

Брендбук

Послуги

Затвердження локації

Послуги

Контакти постачальники

Послуги

Логістика

Послуги

Маркетингова підтримка

Послуги

Навчання персоналу

Послуги

Персональний менеджер

Послуги

Підтримка Франчайзі на протязі дії договору

Послуги

Програмне забезпечення/ CRM-програма

Послуги

Пускова команда

Послуги

Супроводження на всіх етапах запуску

Послуги

Торгівельна марка

Послуги

Франчайзинговий пакет

Форма зворотнього зв'язку
* поля, обов'язкові до заповнення
Ваше повідомлення було відправлено!
Наші представники зв'яжуться з Вами найближчим часом.