Проект LTB

Проект LTB

Магазин

Концепції колекцій базуються на світові тенденції моди і включають в себе величезну кількість різних модних напрямів, які розробляються з урахуванням всіх нюансів, дрібних деталей і вподобань молоді.

Резюме бізнесу

Проект LTB

LTB Jeans випускає ультрамодний одяг для молодих людей jeans & casual. Це успішний світовий бренд, який має представництва в більш ніж 65 країнах по всьому світу. Торгова марка LTB налічує сотні магазинів в Англії, Росії, Австралії, США, Франції, Німеччини, Єгипті, Польщі, Угорщини, Голландії, Румунії та інших найбільших країнах. Магазини LTB користуються великою популярністю у молоді.

Бренд LTB - це визнаний міжнародний бренд, на його терені працюють зарубіжні дизайнери одягу, які розробляють для своїх клієнтів оригінальну і стильну жіночий та чоловічий джинсовий одяг. Команда висококваліфікованих фахівців завжди знаходиться в курсі всіх подій в світі моди, використовує інновації та різні нововведення в дизайні і виробництві своєї продукції.

Історія бренду почалася в далекому 1948 році з невеликої текстильної фабрики, яка згодом переросла у великий холдинг з пошиття та реалізації колекційної джинсового одягу для молодих людей. LTB – це поєднання нових ідей, творчого підходу і оригінальних рішень. Колекції LTB – це відображення елегантної простоти і надзвичайної легкості. Для пошиття використовуються різноманітні тканини, оригінальні аксесуари, фурнітура та декоративні деталі, такі як аплікації та вишивки, які передають тонкий смак і унікальність модельєрів LTB.

Концепції колекцій базуються на світові тенденції моди, і включають в себе величезну кількість різних модних напрямів, які розробляються з урахуванням всіх нюансів, дрібних деталей і вподобань молоді.

Фінансові показники

 • Інвестиції

  від 40 000 EUR

 • Вступний внесок

  відсутній

 • Роялті

  відсутнє

 • Окупність

  від 18 місяців

 • Дохід

  від 1 500 EUR

 • Площа локації

  80 кв.м

 • Інвестиції на запуск

  від 40 000 EUR

Пакет підтримки для Партнерів

Проект LTB

Брендбук

Проект LTB

Дизайн-проект

Проект LTB

Затвердження локації

Проект LTB

Контакти постачальники

Проект LTB

Логістика

Проект LTB

Маркетингова підтримка

Проект LTB

Навчання персоналу

Проект LTB

Персональний менеджер

Проект LTB

Підбір персоналу

Проект LTB

Підтримка Франчайзі на протязі дії договору

Проект LTB

Програмне забезпечення/ CRM-програма

Проект LTB

Прорахунок фінансової моделі

Проект LTB

Пускова команда

Проект LTB

Супроводження на всіх етапах запуску

Проект LTB

Торгівельна марка

Проект LTB

Управління бізнесом Франчайзі

Проект LTB

Франчайзинговий пакет

Форма зворотнього зв'язку
* поля, обов'язкові до заповнення
Ваше повідомлення було відправлено!
Наші представники зв'яжуться з Вами найближчим часом.