Парфюмер

Парфюмер

Магазин парфумів

Наливна парфумерія — це сучасний динамічний сегмент парфумерного ринку України. Це стабільний і прибутковий бізнес, який не потребує великих фінансових вкладень і великих постійних витрат.

Резюме бізнесу

Парфюмер

Наливна парфумерія - це сучасний динамічний сегмент парфумерного ринку України. Це стабільний і прибутковий бізнес, який не потребує великих фінансових вкладень і великих постійних витрат.

Створення компанії Парфюмер в 2004 році стало наслідком плідної співпраці молодої команди фахівців, яка прагнула внести свій вагомий вклад у розвиток українського ринку наливної парфумерії. На сьогоднішній день компанія стабільно розвивається, має товарні запаси на власному складі, найширший асортиментом продукції і багаторічний досвід ведення бізнесу в сфері наливної парфумерії. З 2015 року компанія успішно розвиває власну торгову мережу в місті Харків. Отримавши досвід успішного ведення роздрібного бізнесу наливної парфумерії, ми готові поділитися ним зі своїми партнерами. Для цього маркетологи компанії розробили модель прибутковою торгової точки, франшизу якої ми пропонуємо.


Переваги роботи в мережі:

 • Надійність. Компанія «Парфюмер» працює на ринку наливної парфумерії більше 10 років, регулярно нарощуючи мережу партнерів і торгових точок.
 • Стабільність. Ви отримуєте готову працюючу модель ведення бізнесу наливної парфумерії, яка приносить стабільний прибуток.
 • Незалежність. Купуючи франшизу «Парфюмер», ви платите тільки один раз, оскільки у нас немає ніяких додаткових відрахувань в процесі роботи - ви стаєте незалежним самостійним підприємцем, отримуючи в той же час всі напрацювання і досвід нашої компанії.
 • Підтримка. Ми надаємо допомогу на всіх етапах відкриття бізнесу: консультація при виборі місця, допомога при укладанні договору оренди, підбір персоналу та його навчання
 • Супровід. Ми супроводжуємо наших партнерів як на старті бізнесу, так і в подальшому, надаючи професійні послуги з ведення бізнесу.

Фінансові показники

 • Інвестиції

  від 1 000 USD

 • Вступний внесок

  відсутній

 • Роялті

  відсутнє

 • Окупність

  від 5 місяців

 • Дохід

  від 200 USD в місяць

Пакет підтримки для Партнерів

Парфюмер

Брендбук

Парфюмер

Дизайн-проект

Парфюмер

Затвердження локації

Парфюмер

Контакти постачальники

Парфюмер

Маркетингова підтримка

Парфюмер

Навчання персоналу

Парфюмер

Персональний менеджер

Парфюмер

Підтримка Франчайзі на протязі дії договору

Парфюмер

Програмне забезпечення/ CRM-програма

Парфюмер

Пускова команда

Парфюмер

Супроводження на всіх етапах запуску

Парфюмер

Торгівельна марка

Парфюмер

Франчайзинговий пакет

Форма зворотнього зв'язку
* поля, обов'язкові до заповнення
Ваше повідомлення було відправлено!
Наші представники зв'яжуться з Вами найближчим часом.