Випускники

Наші випускники

Freshline
Для мене ПШФ - це безцінний час спілкування і обмін досвідом з іншими франчайзерами на ринку. Тут я змогла отримати відповіді на питання, які раніше мені ніхто не міг дати, а найяскравіший відгук - це те, що ніхто не хотів їхати в останній день."
Діденко Юлія,
компанія Freshline
Львівська Майстерня Шоколаду
Навчання у ПШФ дало мені структуроване розуміння бізнесу в форматі франчайзингу та системне розуміння процесів та напрямків роботи франчайзера та франчайзі. Дякую, що створили платформу професійного розвитку фахівців в галузі франчайзингу.
Гумецька Юліанна,
Львівська Майстерня Шоколаду
Lizard-Groupp
Навчання у Першій школі франчайзингу дозволило нашій Компанії поглянути на розуміння франчайзингу та його застосування в нашому бізнесі більш комплексно, багатогранно, що в свою чергу змусило переглянути підхід до запуску франчайзингової моделі в принципі. Особисто я був приємно здивований, що на сьогоднішній день в нашій країні рівень реалізації франчайзингової моделі ведення бізнесу знаходиться на такому високому рівні. І якщо в попередні роки вітчизняним бізнесменам доводилося осягати досвід ведення бинесу за франчайзинговою моделлю методом проб і помилок, то на сьогоднішній день, в першу чергу в особі компанії Franchise Group, в Україні є професіонали, які дають основи для ефективної побудови Вашої бізнес-моделі на етапі старту, і її якісного супроводу в майбутньому. Велике Вам за це спасибі!
Дмитро Єгорченков,
компанія Lizard-Groupp
KPMFITNESS
Тема франчайзингу завжди була мені цікава, як ефективна модель систематизації і розвитку бізнесу. Коли я почув про існування Першої школи франчайзингу - вирішив пройти навчання. Сподобалося. Дуже досвідчена команда лекторів. Отримав купу корисної інформації, практичні поради та консультації фахівців щодо розвитку по франчайзингу конкретно мого бізнесу. Тепер іду до створення своєї франшизи.
Микола Кузнєцов,
засновник компанії KPMFITNESS
Мережа магазинів парфумерії та косметики "Імідж"
Це були чотири прекрасні дні навчання, максимально насичені спілкуванням, дискусіями та емоціями радості та пізнання))) Після завершення навчання я отримала не лише диплом, а реальні знання та пакет матеріалів для вдосконалення та розвитку існуючого бізнесу. Дуже цінним є те, що ці матеріали були розроблені кожним учасником самостійно, але одночасно підсилені спільною працею в робочих групах та підказками і порадами наших спікерів-практиків!
Оксана Дзюпин,
директор мережі магазинів парфумерії та косметики "Імідж"
Дюна-Веста
Перша школа франчайзингу - це команда професіоналів, які навчають та діляться своїм досвідом. Це розумовий шторм і насичення киснем, адже кожні 2 години новий спікер, нова інформація, нові враження.... А отримані в ПШФ знання використовуються нашою командою досить вдало та успішно.
Касіян Ольга,
менеджер з розвитку франчайзингової мережі DUNA
komposit
У програмі навчання все було подано, як гарна страва: всі інгредієнти були доречні.                        
Дмитро Остапенко ,
співвласник компанії Komposit

Бажаєте співпрацювати з нами?

Створити франшизу