Випускники

Наші випускники

За 19 років участі в семінарах і тренінгах, форумах і конференціях я бачив багато. Але те, що створили Franchise Group - це реальне щось. Всім, хто хоче правильно і без дурних помилок масштабувати свій бізнес, особливо, після впровадження системи управління - рекомендую! Дорогі підприємці, у вас є два шляхи - розвиватися і не розвиватися. І у розвитку теж є два шляхи - розвиватися важко або легко. А також два варіанти - масштабно, правильно і швидко чи повільно, з дурними помилками і локально.
Олександр Змановский,
керуючий партнер Visotsky Consulting
Я дуже рада, що потрапила в школу. Виділяю особливий заряд енергетики кожного спікера і команди. Корисні кейси, теорія з практичними завданнями, красиві з точки зору дизайну презентації. Грамотна організація, все продумано до дрібниць, за це окреме спасибі! Я дуже ціную комфорт, і тут було все максимально продумано.
Олена Цапяк,
засновниця і арт-директор I AM CLÓVER
Багато хто може навчити, як вести бізнес і заробляти гроші! Перша школа франчайзингу вчить головному - культурі ведення бізнесу! Щире спасибі за знання, підхід і особливу атмосферу.
Анна Гонтарук,
засновниця Ulitka bar
Це того коштувало, навіть для такого досвідченого франчайзера як я. Якщо ж ви тільки збираєтеся запускати свою франшизу і стати франчайзером, я рекомендую обов'язково пройти чотириденний інтенсивний курс Першої школи франчайзингу! Досвідчені і професійні спікери поділяться з Вами безцінним досвідом який зможе заощадити вам багато часу і грошей!
Валентин Іванов,
засновник закладів NTP
Власники і топ-менеджери, знайдіть 4 дня в своєму щільному графіку для того щоб: Сказати: "Да ладно! Вони теж розвиваються по франчайзингу?" Тому як, ми недооцінюємо масштаб франчайзингу - як модель розвитку бізнесу в Україні; Подивитися з боку на свій бізнес, процеси, і команду. Те, що було не очевидним, тут розкладається по поличках.
Світлана Залужная,
керівник компанії DEC life school
Перша школа франчайзингу - це ідеальне місце для того, щоб вчитися! І головне вчитися не тільки інструментам бізнесу, а й тому, як потрібно ставитися до своїх клієнтів.
Юлія Горюнова,
засновник закладів NTP
Це драйв, емоцій! Професіонали та ідейні натхненники! Можна дуже довго писати компліменти, але за фактом просто раджу кожному підприємцю прийти на Franchise Start, отримати унікальні знання і великий заряд енергії.
Сергій Чудінович,
керівник управління франчайзинговою мережею Fornetti

Бажаєте співпрацювати з нами?

Створити франшизу