Спікери: Мусатов Олександр
Мусатов Олександр

Мусатов Олександр

Один з найбільш затребуваних експертів в галузі ресторанного консалтингу, співвласник і керуючий партнер компанії "Restteam", співвласник ресторану "True Burger Bar" (Київ).

Розпочав кар'єру в ресторанному бізнесі в 1998 році на позиції бармена ресторану. За 5 років пройшов шлях від обслуговування гостей до керівництва рестораном на 200 посадкових місць. Закінчив міжнародний курс управлінців Restaurants Managements Essentials Workshop (Carlson Restaurant World Wide). З 2001 року є внутрішнім тренером великої ресторанної компанії, а з 2003 року - куратором програм в Навчальному Центрі. Розробляв програми в галузі маркетингу ресторану і управління персоналом для директорів і заступників директорів ресторанів, директорів регіональних підприємств і завідувачів виробництвом, за якими пройшли навчання понад 1200 співробітників. Провів понад 400 програм, на яких пройшли навчання більше 4000 управлінців ресторанного бізнесу.

Брав участь у відкритті 2-х ресторанів в Москві. Працював в якості консультанта на відкритті ресторану в Мадриді (Іспанія). У 2013 році відкрив перший ресторан в Києві.