100 днів до виставки "Франчайзинг 2017"

100 днів до виставки "Франчайзинг 2017"

100 днів до виставки "Франчайзинг 2017"

100 днів до виставки "Франчайзинг 2017"

08.11.2016

За 100 днів до відкриття «Франчайзинг 2017» площа виставки вже сягнула розмірів проекту 2016 року. У чергу на участь стають кав'ярні, кондитерські, піцерії, магазини косметики та одягу, різноманітні послуги. Відбудеться головна франчайзингова подія України традиційно наприкінці зими, 21 – 23 лютого, в столичному ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Організатор виставки — компанія «Євроіндекс».

Динаміка «Франчайзингу» яскраво віддзеркалює позитивні ринкові тенденції. Відповідно до галузевого аналітичного звіту, підготовленого Комерційною службою США та компанією Franchise Group, більшість (65,2%) франчайзингових компаній повідомляють про зростання річної виручки на тлі негативного зростання економіки в цілому. На думку експертів, головна причина стійкості — у здатності моделі франчайзингу створювати ефект економії на масштабах бізнесу і знижувати властиві роздрібній торгівлі ризики шляхом поширення стандартних операційних практик у франчайзингових торговельних точках. Підтверджує це і статистика: за даними Держкомстату, через сім років закриваються 77% приватних підприємств, через десять — на плаву залишаються 18%. Серед франчайзі через п'ять років йдуть з ринку лише 8%, а через десять — 10%. Саме франчайзинг має всі шанси стати основою відновлення та зростання економіки країни.

Єдиним в Україні майданчиком, де можливо презентувати та обрати бізнес за франчайзингом, є виставка «Франчайзинг». Близько сотні найнадійніших франшиз в галузі рітейлу, громадського харчування, туристичного бізнесу, різноманітних послуг пропонують щорічно учасники події. Близько 2 000 підприємців традиційно приїжджають на виставку в пошуках власної справи. Про участь у «Франчайзингу 2017» вже оголосили EcoLife, Remax, «Булочна №1», ломбард «Комод», «Крила», «Львівські круасани», мережа агенцій «Соната», «Факультет-фарм», «Франс.уа» та інші.

Подробиці про виставку «Франчайзинг 2017» та умови участі — на сайті виставки www.franchising.euroindex.ua та сторінці у Facebook.

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу