20 найпопулярніших франшиз США в 2016 році

20 найпопулярніших франшиз США в 2016 році

20 найпопулярніших франшиз США в 2016  році

20 найпопулярніших франшиз США в 2016 році

14.11.2016

2016 рік став роком розквіту в США високотехнологічних франшиз з серії сервісних центрів по ремонту дронів або пунктів 3D-Селфі. Але справжній бум такого роду бізнесів очікується в наступному році. У цьому ж на піку популярності у підприємців були франшизи в давно сформованих ринкових нішах: фітнес, автосервіс, догляд за людьми похилого віку, домашній і офісний сервіс і т.д. Про 20-і найпопулярніших амеріканськіх франшиз в 2016 р ми і розповімо нижче.

Все більше прогресуючий в США (і не тільки) культ красивого здорового тіла став основою для успішного розвитку не однієї сотні профільних франшиз. Зокрема, найпопулярнішою за підсумками 10 місяців цього року стала в США Snap Fitness.

1. Snap Fitness
Сьогодні франшиза цього популярного бренду фітнес-центрів налічує вже більше 2000 точок в 18 країнах і продовжує активно розширюватися, в т.ч. за межами США. Особливістю цього проекту є цілодобовий доступ в зали, високотехнологічний сервіс і, найголовніше, низька вартість абонементів. Щоб стати щасливим власником цієї франшизи також потрібно викласти відносно невеликі гроші - $ 75 000. Загальні інвестиції в залежності від місця, розміру і т.д. складають від $ 100 000 до 300 000.

2. Acti-Kare
Все більше число американців похилого віку вважають за краще жити вдома, а не в спеціальних центрах для такої категорії людей. Відповідно в США стрімко росте попит на послуги з догляду за пенсіонерами, а також людьми з особливими потребами на дому. Франшиза Acti-Kare - це створення свого роду центру з надання комплексу послуг з догляду на дому людям похилого віку, хворим, травмованим, дітям, а також молодим мамам і навіть домашнім тваринам. Вартість такої франшизи разом з базовими інвестиціями становить $ 50 000.

3. GlassDoctor
Стабільний бізнес зі стабільною клієнтською базою. Шибки забруднюються, розбиваються або просто втрачають товарний вигляд будинку, в офісах, в торгових центрах, адміністративних будівлях, на авто. Саме на усуненні даних проблем побудований бізнес дуже популярної в США франшизи GlassDoctor. Вартість франшизи складає $ 50 000. Загальні інвестиції - від $ 100 000 до $ 200 000.

4. Budget Blinds
Ще один учасник ринку зі стабільним масовим попитом - в даному випадку на різні види віконних покриттів. Жалюзі, ролети, віконниці і т.д. - То, що користується популярністю в США скрізь - від Флориди до Каліфорнії. Вартість франшизи - $ 50 000. Загальні інвестиції - до $ 190 000.

5. Expedia Cruise Ship Centers
Дочірній проект відомого і популярного (особливо в США) онлайн-ресурсу подорожей і бронювань Expedia, який перетворився на найбільшого туристичного рітейлера і одного з ключових продавців різних круїзів. Фінансові можливості дозволяють американцям часто подорожувати, тому дана франшиза є практично безпрограшним бізнес-проектом, інвестиції в який потягнуть $ 150 000 - 200 000.

6. SYNERGY HomeCare
Ще одна американська франшиза, що активно розвинулася і продовжує розвиватися далі на зростаючому попиті на домашні послуги догляду немедичного характеру. 300 франшиз, проданих в 36 штатах, є хорошою ілюстрацією успішної бізнес моделі та перспектив для нових франчайзі. Вартість франшизи - $ 75 000. Загальні інвестиції - до $ 150 000 - головним чином в маркетинг і кваліфікованих працівників.

7. PuroClean
Shit happens. Саме на таких життєвих ситуаціях побудований бізнес даної франшизи. Пожежа, повінь, погром після вечірки - всі ці лиха завдають шкоди домашньому господарству. Усуненням проблем: прибиранням, розбором завалів, утилізацією пивних банок і востановлением життєздатності домашнього простору займається компанія PuroClean. Вартість франшизи - $ 75 000. Додаткові інвестиції - $ 70 000 - 160 000.

8. Minuteman Press
Нехитрий бізнес, який полягає в наданні всього комплексу поліграфічних послуг та дизайну для сегмента В2В. Головний акцент зроблений на швидкість. Від створення логотипу до друку банерів і прапорів великого формату. Вартість франшизи - $ 75 000. Додаткові інвестиції - близько $ 100 000.

9. Garage Experts
Є два типи гаражів: ті, де хрін що знайдеш і про все спотикаєшся і ті, де всі запчастини і інструменти розставлені по поличках і шафках, а сам простір схоже більше на житлову кімнату, ніж на бокс для авто. В останньому випадку очевидно доклали руку фахівці компанії Garage Experts, яка спеціалізується на облаштуванні та технічному оснащенні гаражів. Ринок авто США - величезний, відповідно у даній франшизи дуже райдужні перспективи. Вартість - $ 30 000, додаткові інвестиції складуть $ 50 000 - 90 000.

10. Retro Fitness
Для того, щоб виділитися на конкурентному ринку фітнес-сервісу дана компанія включила два базових моменту в свою бізнес модель - ціну місячного абонемента, яку можна порівняти з ціною двох бургерів ($ 20) і арт-ретро-тренажери - функціональне обладнання як і в інших залах, але з дизайнерськими елементами. Крім цього, є ще ретро-бар, дитяча зона і комплекс додаткових сервісів для клієнтів. За прогнозами компанії, до 2020 року кількість залів під брендом Retro Fitness має збільшитися до 700. Вартість франшизи сьогодні - $ 300 000, додаткові витрати можуть потягнути до $ 1 500 000.

11. Paul Davis Restoration
У разі масового афекту виникають погроми, від яких можуть постраждати зокрема, і ресторани. Також заклади громадського харчування можуть піддатися впливу вогню, води, метеоритів чи інших позаземних об'єктів. Від різного роду неприємностей як раз і страхує ресторани компанія Paul Davis Restoration. З урахуванням масштабів американського ринку ресторанів, кафе та інших закладів такого типу розміром $ 71 млрд на рік, у страхового нішевого продукту дуже хороші перспективи. Для того, щоб увійти в цей ринок треба викласти $ 150 000 за франшизу і $ 150 000 - 250 000 - в якості додаткових інвестицій.

12. My Business Venture
Бізнес полягає в перепродажі (розміщення віджетів інтернет-шопа на своєму сайті) понад 14 000 найменувань товарів (як стверджується в компанії). Її ціна $ 4000. Однак поряд з перевагами інтернет-торгівлі за даною франшизою гугл видає і безліч негативних постів, в яких американці висловлюють невдоволення з приводу роботи компанії.

13. Liberty Tax Service
Франшиза полягає в наданні послуг, пов'язаних з розрахунком податків і консультацій в цьому напрямку. Коли закінчується фінансовий рік в США, то такого роду сервіс дійсно стає дуже затребуваним. Хороший фінансовий консультант, працюючи на дому, може спокійно заробити $ 200 000 - 300 000 в рік. Вартість франшизи - $ 50 000.

14. Apricot Lane Boutiques
Це жіночий бутик, в якому продаються одяг і аксесуари. Нехитрий, але стабільний бізнес. Мережа зростає і навіть увійшла в рейтинг кращих 500 франшиз США за підсумками минулого року. Для того, щоб приєднатися до проекту треба купити франшизу за $ 150 000 і ще інвестувати $ 130 000 - 400 000 на приміщення, товар і т.д.

15. Fresh Coat
Як стверджує компанія, вона є №1 по довірі клієнтів в США. Спеціалізація - фарбування всього, що прямо або побічно пов'язане з домашнім господарством. Вартість франшизи - $ 45 000. Допінвестіціі - $ 50 000 - 75 000.

16. Ace Hardware Corporation
Оптовий постачальник і ритейлер широкого асортименту товарів для дому - від надувних диванів до компресорів для автомобільних шин. Американці люблять проводити час у великих магазинах, в т.ч. такого напрямку, тому компанія стабільно додає по кілька нових магазинів в місяць. Вартість франшизи - $ 500 000. Допінвестіціі - $ 500 000 - $ 1 000 000.

17. Aire Serv
Ще одна франшиза з категорії масового побутового сервісу. Всі, хто бачив, як і яким кліматичним обладнанням оснащені американські будинки, той розуміє, які величезні ринкові можливості у цієї франшизи. Хто не бачив - повірте на слово. Aire Serv пропонує комплекс послуг по інсталяції, ремонту та обслуговуванню систем опалення, вентиляції та кондиціонування. Вартість франшизи - $ 50 000. Витрати на додаткове обладнання та приміщення - від $ 80 000 до $ 200 000.

18. All Tune And Lube
Величезний автомобільний ринок США і супутніх сервісів в цій сфері є сприятливим підґрунтям для розвитку профільного бізнесу. All Tune and Lube пропонує створювати сервісні центри по діагностиці і ремонту двигунів а також ходової частини. Акцент робиться на максимальній автоматизації процесів і ведення клієнтської бази. Власник франшизи бере на себе організацію і комплектацію сервісного центру, а також побудова маркетингової стратегії і продажів. Вартість франшизи - $ 30 000. Ще близько $ 150 000 піде на обладнання, приміщення, персонал.

19. Bloomin' Blinds
Продаж і ремонт жалюзі. Компанія існує з 2001 р і дуже непогано себе почуває. Жалюзі є скрізь. Вони ламаються, забруднюються, змінюються смаки домовласників. Одним словом, простий як штикова лопата бізнес, що дає стабільний дохід. Вартість франшизи - $ 40 000. Стільки ж складуть допінвестіціі.

20. ClaimTek
Франшиза для ринку медичних послуг, яка полягає в наданні сервісу білінгу і менеджменту для медичних установ та лікарів. Свого роду віртуальний офіс для комунікацій між пацієнтами та клініками. Величезний ринок з величезними можливостями. Вартість франшизи - $ 40 000. Додаткові витрати зажадають ще близько $ 20 000. 

Як бачимо, багато з представлених американських франшиз занадто автентичні, щоб бути просто скопійованими для розвитку в інших країнах. Проте, на прикладі всіх франшиз можна у американців повчитися, як можна красиво оформити ідею, додати ортодоксальну клієнтоорієнтованість і заробляти гроші. Уявити торгівлю гноєм як поставки високотехнологічних органічних добрив для досягнення рекордних врожаїв? Раз плюнути. Це США.

За матеріалами www.growgrow.us

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу