28-29 березня 2019 року – Retail & Development Business Expo-2019

28-29 березня 2019 року – Retail & Development Business Expo-2019

28-29 березня 2019 року – Retail & Development Business Expo-2019

15.03.2019

28-29 березня 2019 року у Києві, в НСК Олімпійський відбудеться Третя міжнародна спеціалізована виставка індустрії рітейлу та девелопменту Retail&Development Business Expo.

Баннер_800х350.jpg

Асоціація рітейлерів України запрошує представників компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвесторів, брокерів і консультантів, компаній сегменту b2b на Третю міжнародну спеціалізовану виставку індустрії рітейлу та девелопменту Retail & Development Business Expo – 2019.

Серед зареєстрованих гостей RDBExpo 2019 — власники і топ-менеджмент таких компаній як McDonald’s, Brocard, Цитрус, LC Waikiki, LPP, Arricano, Будинок Іграшок, Золотой Век, СЮФ, SOVA, Zarina, Мегаспорт, Фуршет, Varus, Таврия В, Мегамаркет, Arena, ARGO, Yves Rocher Украина, СТРЦ Spartak, ТРЦ Komod,  ТЦ Globus, Мануфактура, Forum Lviv, Даринок, Eldorado, RDA, Cushman&Wakefield, ДЕКА та інші.

Gosty-1-2.jpg

RDBExpo-2019 буде проходити в двох форматах: окрім трьох поверхів експозиції, паралельно з виставкою, в трьох конференц-залах будуть проходити семінари, лекції, workshop за участю провідних фахівців сфери рітейлу і торгової нерухомості.

На них будуть презентовані кейси від найуспішніших українських і зарубіжних рітейл-компаній, обговорені актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, зафіксовані ключові тенденції та очікування на найближчі роки.

Основні теми конференцій RDBExpo-2019:

 - Продажі в рітейлі. Як продавати більше
 - Логістичні рішення. Оптимізація бізнес-процесів в рітейлі
 - Розважаємо чи продаємо? Тенденції в торговельній нерухомості
 - Рекрутинг в минулому. Майбутнє за девелопментом
 - Інформаційна безпека і новітні технології в рітейлі
 - New shop concepts. Результати трансформацій
 - Довгоочікувані відкриття ТРЦ
 - Трансформації в бізнесі. Інвестиційний клімат в Україні
 - E-commerce. Маркетплейси
 - Маркетинг. PR. Digital
 - Legal Retail
 - Франчайзинг: нові горизонти розвитку

Також спеціальною сесією пройде “Modern Retail Forum #3: Трансформації в рітейлі. Куди ведуть зміни?”. Міжнародна подія розрахована на людей, які створюють нові формати в рітейлі.

В рамках сесії, яка відбудеться у четвер, 28 березня, з 10:00 до 17:30 на третьому поверсі НСК Олімпійський, вас очікують:

 - ефективний нетворкінг у колі відомих експертів, які аналізують ринок, і рітейлерів, які швидко реагують на все нові і нові запити клієнта;
 - кейси успішних українських та міжнародних компаній про бізнес-стратегію в умовах інновацій;
 - сучасний напрямок рітейлу: чого очікуємо і як реагуємо;
 - тренди в дизайні і їх вплив на ринок.


Купити квитки

image1.jpgНазад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу