«Asia food»: історія успіху

«Asia food»: історія успіху

«Asia food»: історія успіху

«Asia food»: історія успіху

16.03.2017

Засновник, власник та ідейний натхненник одного зі швидкозростаючих українських брендів - «Asia food» - Наталія Саєнко, сьогодні поділилася з Franchise Group своєю історією успіху. 

- Наталю, розкажіть, будь ласка, як з'явилася ідея створення бізнесу по франчайзингу? 

- За багато років роботи над брендом «Asia food» ми отримали унікальний досвід ведення ресторанного бізнесу, а також навчилися секретам паназійськой кухні у світових рестораторів. Ідея організації бізнесу на основі франчайзингу з'явилася після того як ми переконалися в успішності проекту і побачили, що цей бізнес актуальний і дійсно подобається людям. Концепт за своєю суттю був по-справжньому новим і, в своєму роді, унікальним на ринку України. Тоді ми і вирішили зайнятися франчайзингом. 

- А як стався момент знайомства з Franchise Group? 

- Коли ми вже твердо вирішили продавати наш бізнес за допомогою франчайзингу, нам порекомендували звернутися в Franchise Group. Це був гарний досвід співпраці для нас, так як з самого початку нам надали грамотну консультацію і вказали правильний шлях в оформленні франчайзингового пакету і франчайзингового договору, що дозволило нам уникнути багатьох помилок. 

- Скільки років Ви вже займаєтеся франчайзингом? 

- 4-й рік. На сьогоднішній момент у нас вже 17 об'єктів в 7 містах України. На даний момент, ідея організації азіатської кухні по франчайзингу підкорює Одесу, де плануємо відкриття 4-х нових закладів. Також планується відкриття 2-х закладів в інших містах України. Постійно ведемо переговори з новими партнерами. 

- Скажіть, в момент коли Ви тільки починали розвиток бізнесу за моделлю франчайзингу, чи були у Вас якісь труднощі і як довго тривав цей період? 

- Труднощі завжди були і зараз залишаються, в будь-якому випадку, тому що це франчайзинг (посміхається). Звичайно в хорошому сенсі. Труднощі штовхають тебе вперед і не дозволяють залишатися на одному місці. Вони загартовують і сприяють генерації нових ідей. Так, труднощі є і на початковому етапі становлення, і на шляху розвитку франчайзингу, і через 4 роки. Франчайзинг передбачає постійну роботу з різними людьми і в різних ситуаціях. Головне вміти адаптуватися і знаходити правильне рішення виникаючих завдань. 

- Наталя, а які у Вас плани далі? Можливо, Ви плануєте вихід на міжнародні ринки? 

- Плануємо, але на сьогоднішній момент займаємося розвитком мережі конкретно на ринку України. Звичайно, ми бачимо себе і за межами України і вже готуємося до цього моменту. Почали з того, що зібрали велику команду однодумців: юристи, маркетологи, консультанти в call-center, менеджери і бухгалтери. Ми розуміємо, для того, щоб будувати бізнес в Європі або країнах СНД, бізнес потрібно адаптувати під ці країни: з урахуванням національного менталітету, законодавства, вимог санітарних норм і так далі. Тому попереду ще багато роботи. 

- Наталія, що б Ви порадили франчайзі, які тільки стають на шлях франчайзингу? 

- Правильно обрати франшизу. Висловлюючись зрозумілим сленгом: "остерігайтеся" надутих "франшиз" - які обманюють своїх франчайзі. Якщо вже сподобалася франшиза, слід обов'язково перевірити всі необхідні документи і спробувати себе в ролі споживача послуги франшизи. Тільки в разі, якщо вам як клієнтові сподобається пропозиція, тоді сміливо можна приймати рішення. Повинна сказати, що на сьогоднішній день в тренд входить паназійська кухня. Не секрет, що сьогодні більшість ресторанів, що пропонують європейську або будь-яку іншу кухню, пропонують в меню сторінку з азіатськими стравами.
Так як у нас є успішний і багаторічний досвід за плечима, а також відомий і улюблений багатьма бренд то, я вважаю, що ми йдемо в правильному напрямку і будемо стрімко розвиватися. Для цього є  бажання, навички, команда, і, звичайно ж, закоханість у свою справу. ;)

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу