Card Group - найбільша в Швеції компанія по франчайзингу, яка заходить в Україну

Card Group - найбільша в Швеції компанія по франчайзингу, яка заходить в Україну

Card Group - найбільша в Швеції компанія по франчайзингу, яка заходить в Україну

09.10.2018
TradeFair2018.jpg

Card Group

- компанія з продажів вітальних листівок та подарунків, яка була заснована в Швеції в 1997 році та зараз замає лідируючі позиціїї в даній сфері по всьому світу та активно розвивається по франчайзингу.

Як все почалось?

Протягом десятиліть вітальні листівки та подарунки виглядали однаково, а магазини повинні були купувати увесь асортимент, який також містив непродані товари. Card Group виявила значний недолік цього ринку і почали стоворювати унікальний та відмінний від конкурентів продукт з новим підходом до роботи:

- Розробили нову концепцію для товарів та послуг у магазинах; 
- Створили дизайн наступного покоління, з яким не може  зрівнятися жодний конкурент;
- Використали виняткові форми, матеріали, кольори, теми, стилі, оформлення та  найвищу якістю на ринку;
- Вигадали новий варіант співпраці: магазини платять лише за те, що вони продають, тому їх легко привабити, оскільки вони нічим не ризикують;
- Відстежувати постійно тенденцій та створення дизайну, заснованого на цих тенденціях.


У результаті компанія Card Group розробила унікальний лідируючий на ринку асортимент, що складається з тисяч дизайнів вітальних листівок, подарункової упаковки, подарунків, вечірок і аксесуарів.

Зараз 

Продукти швецького лідера з унікальним дизайном і стилями поширені по світу 45 країнах, а сама компанія лідер з франчайзингу у Швеції. 
В планах компанії вихід на нові ринки, включаючи Україну.


Що отримає головний франчайзі України?

Досконалу систему, яка допоможе вести успішний бізнес, включає в себе початкове навчання в Швеції, поточну підтримку в Україні, товари для продажу, систему внутрішньої мережі тощо. Card Group  взаємодіє з міжнародними роздрібними торговцями, багато з яких представлені на ринку Україні. Вам буде надано підтримку для розвитку своєї мережі у великій кількості магазинів.

Франчайзі компанії Card Group отримає навчання та підтримку у створенні мережі приблизно з 10-15 торгових мерчандайзерів, які будуть поставляти товари компанії Card Group у місцеві магазини в вашому регіоні. Торгові мерчандайзери будуть мати власні торгові площі та надаватимуть послуги з мерчандайзингу та продажів в супермаркетах, подарункових магазинах, книгарнях, магазинах домашнього декору, магазинах канцелярських товарів, кіосках тощо. Франчайзі будете нести відповідальність за керівництво, підбір персоналу, навчання та поточну підтримку своєї команди.

Магазини платять лише за те, що вони продають, тому вони нічим не ризикують. Жодних жорстких продажів – ви пропонуєте лише те, що є для них безкоштовним. Товари продають себе самі через найширший на ринку ряд виставок.

Інвестиції мінімальні – адже компанія фінансує зростання франчайзі на території України.

Фінансову підтримку на початоку роботи за рахунок фонду знижок вартістю в десятки тисяч євро, які необхідні для придбання товарів, а також фінансування збільшення кількості товарів/виставок у магазинах. Виняткова можливість та найкраща фінансова підтримка у галузі франчайзингу.


Хто може бути головним франчайзі України?

Заявники повинні мати підприємницький хист, досвід у продажах та загальний досвід ведення бізнесу, а також можливість фінансування оборотного капіталу в межах від 35 000 до 45 000 євро, який потрібен для запуску та розгортання діяльності. Мати попередній досвід франчайзингу не обов'язково.


Додатково дані про ринок: 


- Вітальні листівки - величезний ринок!
- Ринок вітальних листівок Великобританії коштує понад 1,6 млрд фунтів, більше, ніж кава і чай.
- Щорічно в Німеччині продається 600 мільйонів вітальних листівок.
- 6,5 мільярда вітальних листівок продаються щороку в США.
- Шведські споживачі щорічно відправляють більше 30 мільйонів різдвяних листівок.
- У Нідерландах люди купують 27 вітальних листівок на людину в рік.
- Жінки купують близько 80% всіх вітальних листівок.
- Вітальні листівки є імпульсним продуктом покупки.
- Відносно порушена рецесія.
- Сьогодні, незважаючи на переважання електронних карт і інших цифрових форм спілкування, більше людей, ніж будь-коли, звертаються до вітальним листівкам, щоб виразити себе. Мало хто відправляють SMS на весілля, дні народження і різдво. Вони відправляють картку, яка є більш особистою.


Контакти:

 

Віталій Цвинтарний,
тел. +420 739 378 141
+420 222 242 000 
vitaliy.tsvyntarnyy@business-sweden.seНазад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу