Carls Jr.: з чого все починалося

Carls Jr.: з чого все починалося

Carls Jr.: з чого все починалося

Carls Jr.: з чого все починалося

15.06.2017

Від невеликого візка з бутербродами в 1941 році, до 3500 ресторанів у власності і по франчайзингу - в 44 штатах США і 38 країнах світу. Історія Carls Jr. не може не надихати! 

Як все починалося? У 1941 році молодий Карл Карчер і його дружина Маргарет заклали свій автомобіль «Плімут» за 311 $, додали 15 $ зі своїх заощаджень і купили свій перший візок з продажу гарячих хот-догів. Менше ніж через 5 років в меню у Карла з'явилися бургери. 

До 1945 року у нього вже був окремий фастфуд-ресторан в Анахаймі, штат Каліфорнія, який він назвав Carl's Drive-In Barbeque. У 1956 році Карчер відкрив два перших ресторанчика Carl's Jr. Вони названі саме так, тому що були всього лише зменшеними версіями його основного закладу. Характерними для його ресторанів швидкого харчування стали швидке обслуговування і логотип, на якому зображена усміхнена п'ятикутна зірка жовтого кольору. 

Ставши вже брендом, Carl's Jr. продовжував свій розвиток, приділяючи особливу увагу якості, сервісу і чистоті, стаючи експертом ринку ресторанів швидкого обслуговування з частковим обслуговуванням столів і самообслуговуванням, надаючи унікальну можливість безкоштовного поповнення напоїв. 

На сьогоднішній день в світі відкрито понад 3500 ресторанів Carl's Jr. власних і по франшизі. 

Основними «фішками» Carl's Jr. є те, що вони пропонують своїм відвідувачам продукти, приготовлені під замовлення. Використовуючи тільки свіжі, високоякісні інгредієнти і зберігаючи їх унікальний смак. 

Глобальне зростання мережі Carl's Jr. по всьому світу - це показник істинного прагнення розвитку свого бізнесу! 

Джерела інформації: 

http://www.carlsjr.ru/about/ 

https://en.wikipedia.org/wiki/Carl%27s_Jr.
 

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу