Чат-боти для бізнесу

Чат-боти для бізнесу

Чат-боти для бізнесу

16.03.2018

На ринку перемагає той, хто стежить за тенденціями і впроваджує в свій бізнес останні розробки, будь то штучний інтелект, доповнена або віртуальна реальність.

Чат-боти: ситуація на ринку

Багато додатків, якими ми користуємося щодня, використовують штучний інтелект "в особі" чат-ботів. Це платформи для замовлення їжі, виклику таксі, онлайн-покупок, бронювання квитків і готелів. Роботи блискавично відповідають на поставлені питання, персоналізують оффер, деякі з них навіть мають непогане почуття гумору. Важливо розуміти, що чат-боти - не просто данина моді. Вони вирішують цілий ряд бізнес-завдань.

Підвищення якості обслуговування

Згідно з даними Inside Sales, конверсія безпосередньо залежить від швидкості відповіді менеджера на питання клієнта. Якщо бути точним, то відповідь протягом п'яти хвилин збільшує ймовірність встановлення контакту в 100 разів. Чат-бот забезпечить цю швидкість.

Бот практично миттєво надасть рекомендації по товару, оформить замовлення, запропонує супутні товари або відповість на питання, виконуючи роль служби підтримки. Клієнту не потрібно дзвонити і спілкуватися з менеджером по телефону, а це теж важливо для багатьох.

Потужний інструмент взаємодії

Комунікація з аудиторією виходить на інший рівень. Боти надають глобальне охоплення, здатність зацікавити молодь, а також високий показник утримання споживача.

Чат-ботів впроваджують навіть офлайн-рітейлери. Так, ресурс RubyGarage наводить приклад американської мережі магазинів Home Depot. Чат-бот компанії допомагає покупцям орієнтуватися в торговому залі, знаходити потрібні предмети і пов'язані з ними позиції, а також повідомляє, скільки товару залишилося на складі.

Розмовна комерція

Користувач здійснює покупку товару або послуги під час невимушеної бесіди з чат-ботом. Таким прийомом користуються багато сучасних компанії, в числі яких такі відомі бренди, як Tommy Hilfiger і H & M.

В ході діалогу робот збирає і зберігає всю необхідну інформацію про клієнта, вивчаючи його звички і уподобання. Весь процес проходить швидко і просто, клієнтові не доводиться витрачати час, заповнюючи анкети. А в результаті людина отримує максимально персоналізовані, привабливі саме для нього пропозиції.

Збір і аналіз інформації

Робота чат-бота полягає в опрацюванні запиту користувача, але на цьому не закінчується. Всі ввідні дані зберігаються, після чого аналізуються. Це дозволяє бізнесу безперервно працювати над поліпшенням продукту, враховуючи побажання і переваги аудиторії.

Наприклад, аналітичний бот Statsbot відстежує поведінку користувачів за допомогою Google Analytics, просування мобільних додатків через Mixpanel, продуктивність сервісів через New Relic. Бот надсилає аналітичні зведення за розкладом або за запитом. Його використовують такі компанії, як Vimeo, NASA ADS, Product Hunt і ще 13 тисяч команд.

Проектний менеджмент

Тут йде мова про автоматизацію рутинних процесів. За допомогою чат-ботів можна займатися плануванням завдань і проектів, відстежувати витрачені ресурси і час. Боти займаються складанням списків і відправляють нагадування.

Наприклад, в статті Software Advice наводиться приклад бота Meekan для Slack, який допомагає командам синхронізувати графіки. Щоб призначити нараду, не потрібно вести тривалу переписку. Чат-бот сам запропонує зручні варіанти і забронює час, яке підходить всім.

Скорочення витрат

Чат-боти забезпечують бізнесу сервіси доданої вартості. Боти для пошуку і обслуговування клієнтів, а також для дослідження значно знижують операційні витрати компанії.

Боти підкорюють одну сферу за одною. Вони успішні в освіті: допомагають студентам з пошуком інформації і виконанням завдань. Боти використовуються в фінансах: можна за кілька секунд дізнатися про стан рахунку і простежити останні транзакції. В охороні здоров'я чат-боти призначають візит до лікаря, зберігають медичні карти, деякі допомагають справлятися з депресією. Поле для діяльності не обмежена, тим більше, що боти приносять користь як підприємцям, так і їх клієнтам.

https://delo.ua/business/chat-boty-dlja-biznesa-zachem-oni-nuzhny-i-kak-pravilno-ispolzov-338248/


Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу