"Cinnabon": від мрії до реальності

"Cinnabon": від мрії до реальності

"Cinnabon": від мрії до реальності

"Cinnabon": від мрії до реальності

01.08.2017

Як завдяки наполегливості у пошуку вірного інгредієнта для унікального і неперевершеного продукту бренд "Cinnabon" став відомим в усьому світі. 

Історія успіху "Cinnabon" почалася з першої кав'ярні в 1985 році, коли Рік і Грег Комен з «Ресторантс Анлімітід» поставили собі за мету створити найсмачнішу в світі булочку з корицею. 

В основу своєї концепції підприємці поклали мрію про «кращу в світі булочку з корицею», і вона виявилася тією самою, справжньою «американською мрією». 

Задовго до відкриття Комени розшукали і найняли на роботу кращих технологів, провели безліч експериментів, об'їздили півсвіту в пошуках найвисокоякісніших продуктів ... Наприклад, відповідну корицю сорту Макара вдалося відшукати тільки в горах Індонезії (вона до сих пір вирощується там спеціально для "Cinnabon" ). 

І одного разу, нарешті, рецепт «кращої в світі булочки» був складений! 

Сьогодні важко повірити, але перша пекарня пропонувала покупцям тільки один продукт - класичну булочку "Cinnabon" з корицею, і незабаром від бажаючих її спробувати не було відбою. Тільки через три роки в меню був доданий другий продукт - мінібон. 

Тепер же в закладах мережі гості можуть спробувати також шокобон, пеканбон, «Сіннабон байтс», «Сіннабон Стікс» і фірмові напої - чіллату, моккалату, фраппе з корицею та ін. А не так давно мережу Cinnabon стала лідером продажів і такого популярного в США продукту, як капкейк - маленький повітряний кекс. 

Першу кав’ярню Комени відкрили в одному з торгових центрів Сіетла від під брендом "Cinnabon". Незабаром мережа почала розростатися, охоплюючи все нові країни і регіони. Зараз "Cinnabon" - це феномен світового масштабу з безпрецедентною історією успіху. 

В даний час мережа охоплює понад 1200 франчайзингових кафе-пекарень в 60 країнах світу. Від Нью-Йорка до Москви, всюди відвідувачів привертає неперевершений аромат свіжої випічки, що доноситься із затишних кафе. 

Компанія неодноразово ставала лауреатом і призером премій і отримувала визнання найавторитетніших видань: 

· за результатами інтернет-опитування, проведеного ePinions, названа кращою мережею ресторанів в США;

· увійшла в число 50-ти найбільших життєвих задоволень за версією журналу Expansion Magazine;

· оголошена організацією Food Network одним з п'яти Солодких спокус.

Перша франшиза "Cinnabon" була продана в 1986 році, і незабаром стартувала справжня експансія кафе-кондитерських по всьому світу. 

Джерело http://www.profastfood.ru/istorii-uspeha/detail/cinnabon/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу