"DUNA" - теплий, зручний та красивий бізнес

"DUNA" - теплий, зручний та красивий бізнес

"DUNA" - теплий, зручний та красивий бізнес

"DUNA" - теплий, зручний та красивий бізнес

09.02.2016

Франшиза ТМ «DUNA» - це успішний бізнес для справжніх поціновувачів комфорту, краси та дизайну. Це бізнес для тих, хто бачить рітейл справою свого життя. Панчішно-шкарпеткова продукція ТМ «DUNA» має високу якість, яскравий привабливий дизайн і доступні ціни, що робить її затребуваною серед споживачів, а Вам  дозволяє отримувати стабільно високий дохід. 

Сьогодні компанія «Дюна-Веста» - єдина українська фабрика з повним спектром панчішно-шкарпеткового асортименту для всіх верств населення: від немовлят до дорослих, на будь-який смак, колір, розмір, сезон і гаманець.

ТОВ «Дюна - Веста» є лідером за рівнем технічного обладнання в Україні. Підприємство оснащене сучасним устаткуванням виробництва Італії, Чехії та Японії і має сертифікати відповідності продукції та гігієнічні висновки, необхідні для роботи на українському і зарубіжних ринках. 

Вартість франшизи ТМ «DUNA» складає від 35 000 грн. Інвестор може обирати серед 3-х доступних форматів: маленький магазин площею від 20 кв.м, великий магазин площею від 40 кв.м та острівець у ТЦ площею від 6 кв.м. Деталі проекту дізнавайтесь за телефоном 067 343 73 43 або електронною поштою jchernyak@franchisegroup.com.ua

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу