Франчайзингове майбутнє: 10 причин чому мілленіали можуть бути прекрасними франчайзі

Франчайзингове майбутнє: 10 причин чому мілленіали можуть бути прекрасними франчайзі

Франчайзингове майбутнє: 10 причин чому мілленіали можуть бути прекрасними франчайзі

26.04.2019

Згідно Pew Research Centre, слово «мілленіал» – це людина, яка народилася в період з 1981 по 1996 рік. «Покоління Y», «Покоління Пітера Пена» і «Покоління Я» –це все ті ж відомі нам мілленіали, які часто мають не найкращу репутацію, і сприймаються як самозакохані і сором'язливі люди. Але існує ще інший погляд на дане покоління, який показує статистика зі світу бізнесу, зокрема зі світу франчайзингу.

Вважається, що мілленіали частіше відкривають свій бізнес, ніж їх попередники – бебі-бумери, хоча, ніде немає ніяких цифр, щоб підтвердити або спростувати цей факт. Однак у звіті про глобальне підприємництво BNP Paribas за 2016 рік повідомляється, що мілленіали починають бізнес в більш молодому віці, ніж попереднє покоління. Згідно з звітом, бебі-бумери відкрили своє перше комерційне підприємство у віці 35 років, в той час як мілленіали почали свій перший бізнес у віці близько 27 років. Можна зробити висновок: покоління мілленіалов більше прагне запускати свої власні підприємства – і можливо, більше готові ризикувати при цьому!

Якщо подивитися на статистику, опубліковану в звіті BFA/Natwest Franchise Report за 2018 р то можна побачити, що в британську індустрію франчайзингу надходить більше 30-літніх власників франчайзингових підприємств, причому 18% з усіх – франчайзі, яким менше 30 років. Це значний стрибок від заявленого показника – 3% в 2015 році!

3.31.17_Curriclum-Ideas_Are-you-ready-for-the-Post-Millennial-Generation-in-your-classroom.jpg

З вищесказаного виходить, що будь-який франчайзер, який ігнорує мілленіалов, як майбутнє франчайзингу, робить це на свій страх і ризик! І ось десять причин, чому мілленіал може бути ідеальним франчайзі:

1. Вони хочуть змін і є соціально зацікавленими

Мілленіали прекрасно розуміють скільки часу ми проводимо на роботі протягом нашого життя і хочуть витрачати цей час на те, що робить їх щасливими, що дає їм відчуття задоволення і що позитивно впливає на інших. Вони захоплені тим, що для них важливо, і це робить їх відкритими до нових можливостей. Це може відвести мілленіалов від традиційних професій, але в той же час направляє їх до бізнес-підприємств, які створюють відмінні продукти і послуги.

2. Вони твочо думають і багаті на свіжі ідеї

Для будь-якого франчайзингового бренду важливо продовжувати рухатися вперед і розвиватися, щоб залишатися лідером на конкурентному ринку. Мілленіали мають тенденцію бути неупередженими на відміну від їх попереднього покоління. Вони використовують технології, швидко шукають ідеї і впроваджують їх у життя.

3. Вони технічно підковані

Мілленіали виросли в умовах занурення в технології. Це робить їх безцінними для будь-якого бізнесу. Вони знають, як технології можуть бути використані не тільки для поліпшення якості обслуговування клієнтів, але і для поліпшення внутрішньої роботи мережі. 

4. Вони у всіх соціальних мережах

Facebook, Twitter, Instagram, YouTube...... мілленіали виросли в соціальних мережах. Вони знають, як їх використовувати, як з їх допомогою взаємодіяти з клієнтами. Саме мілленіали допоможуть зрозуміти як соціальні мережі можуть вплинути на франчайзинговий бізнес, який сам по собі не в змозі встигнути за мінливим тенденціями.

5. Вони люблять співпрацю і командну роботу

Командна робота змушує мрію франчайзера втілюватися в реальність, а мілленіали люблять працювати в команді. Вони прагнуть обмінюватися ідеями з іншими людьми. Досвідчений франчайзер використовує цей ентузіазм і дає мілленіалам-франчайзі почуття власної цінності у франчайзингової мережі.

6. Вони хочуть вчитися і мати наставника

Мілленіали – нетерплячі студенти. Виросли в століття інформації, вони розуміють, що не можуть знати все, і завжди шукають можливості розширити свою базу знань. Вони добре ставляться до наставництва і працюють з коучами, які відрізняються від традиційного боса або співробітника. Для мілленіалов можливості франчайзингу будуть дуже привабливими, тому що в них велика увага приділяється підтримці франчайзі і з боку команди управління і з боку колег в мережі.

7. Вони всім цікавляться і хочуть бути в курсі всього

Мілленіали можуть допомогти франчайзинговому бренду залишатися краще пов'язаним зі своєю цільовою аудиторією. Залучення мілленіалов-франчайзі, використання їх ідей і досвіду означає, що у компанії з'явиться можливість підтримувати зв'язок з тими до кого бренд звертається.

8. Вони хочуть працювати за гнучким графіком

Мілленіали навмисно дистанціюються від традиційної ролі з 9 до 5. Подорослішавши серед технологій, вони розуміють, як їх можна використовувати для створення гнучких робочих схем. Це не означає, що мілленіали не хочуть старанно працювати – просто для них можливість гнучкого графіка і контроль свого робочого часу робить самозайнятість дуже привабливою пропозицією. Проте, без життєвого і робочого досвіду, що стоїть за ними, запуск бізнесу може бути страшною пропозицією – тому покупка франшизи може запропонувати мілленіалам ідеальний баланс між незалежністю і роботою в команді.

9. Вони прагнуть успіху

Покоління мілленіалов впевнені, що все можливо! Більшість з них виросли з батьками, які володіють і керують своїми власними бізнесами, і хочуть того ж. Мілленіали хочуть досягти успіху і визначають його не тільки за фінансовими показниками. Для них успіх – це ще наближення до мети, можливість дотримуватися балансу і працювати за гнучким графіком. Наявність всіх цих факторів може спонукати мілленіала-франчайзі залишатися мотивованим і в кінцевому підсумку досягти успіху для себе і франчайзингової мережі.

10. Вони раді брати на себе зважені ризики

Мілленіали не схильні влаштовувати відкритий бунт. Вони зважують ризиковані рішення і визначають ситуації, коли винагорода може переважити ризик. Мілленіали розраховують ризики – в кінцевому підсумку це ідеально підходить для франчайзингу!Більше на нашому Telegram-каналі: https://t.me/Profranchise

Источникhttps://is.gd/OaEhbz


Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу