Franchise Group виходить на ринок Європи

Franchise Group виходить на ринок Європи

Franchise Group виходить на ринок Європи

14.06.2019

Масштабні рішення залежать від сміливих дій: компанія Franchise Group об'єднала зусилля з компанією PROFIT system – одним з лідерів на ринку франчайзингу Польщі.

IMG_0483.jpg

PROFIT system – міжнародна консалтингова компанія, яка спеціалізується на франчайзинг, створила понад 300 франшиз і працює в 15 країнах Європи, в тому числі Угорщині, Чехії, Німеччині, Латвії, а також Саудівській Аравії. У всіх цих країнах клієнти Franchise Group зможуть отримати найвищий рівень сервісу.

У свою чергу, клієнти PROFIT system отримають спеціальні умови в Україні та Казахстані, де працюють представництва Franchise Group.

«Franchise Group вивів на ринки Європи 7 українських компаній. Сподіваємося, що спільно з PROFIT system ми отримаємо ще більше можливостей для нашого розвитку і розвитку наших клієнтів»,

– прокоментувала Мирослава Козачук, керуючий партнер Franchise Group.

Перші підсумки співпраці з PROFIT system будуть помітні вже в жовтні під час проведення ярмарки франчайзингу в Варшаві, де будуть представлені українські франшизи.

62182979_2480699175320289_1741591968464502784_n — копия.jpg

Нагадаємо, що Franchise Group активно розширює географію діяльності: в кінці 2018 року компанія вийшла на ринок Казахстану.

«Кілька років тому ми мріяли про те, що зможемо побудувати ринок франчайзингу в Україні. Сьогодні мріємо, що наші клієнти будуть відкриватися по франшизі в усьому світі»,

 зазначила Мирослава Козачук.Більше на нашому Telegram-каналі: https://t.me/Profranchise

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу