Франс.уа, Salateira, та хто ще відкрив нові локації за останні 10 днів

Франс.уа, Salateira, та хто ще відкрив нові локації за останні 10 днів

Франс.уа, Salateira, та хто ще відкрив нові локації за останні 10 днів

Франс.уа, Salateira, та хто ще відкрив нові локації за останні 10 днів

20.07.2017

Цікаво знати, що відбувається в країні, які бізнеси розвиваються, розширюють свої локації?
Асоціація Рітейлерів України підготувала найцікавіші відкриття нових локацій в сфері громадського харчування за останні декілька днів.  

Безперечно, в цьому переліку фігурує  Франс.уа – одна з найбільших франчайзингових мереж України,  що 18 липня відкрила нову кав’ярню  у Дніпрі. Про це пише офіційний сайт франчайзингової компанії Fedets family bakery. Заклад знаходиться на вул. Новокримська 2л. В асортименті , як завжди, смачні круасани, бейгли, сендвічі, слойки та кондитерські вироби. 

Випускники Першої школи франчайзингу  - Salateira, у минулі вихідні відкрили новий заклад в ТРЦ Lavina Mall, про що йдеться також на сайті ТРЦ. Ресторан став десятим ювілейним для бренду в київській мережі. У меню традиційно салати, равіолі, паста, десерти, свіжі фруктові напої і сезонні пропозиції. 

За останні 10 днів в Україні відкрилися ще декілька цікавих нових закладів. 

Tartine. Новий заклад на Ярославому Валу 30/18 в Києві. Tartine об’єднує в собі гастробар, кафе, пекарню і магазин. В меню — страви української та європейської кухні, а також фірмові тартини (різновид сендвіча). Барна карта досить обширна — від традиційного ірландського віскі до ратафій власного виробництва. Коктейлі присутні як класичні, так і авторські. Тут же є невеликий магазин-пекарня, де можна придбати свіжу випічку, фермерський мед, джем або горщик з травами

Star Burger. 15 липня в київському ТРЦ Lavina Mall за адресою: Берковецька 6д відкрився новий ресторан Star Burger. Про це повідомляє офіційний сайт ТРЦ. Він став п’ятим у київській мережі. У меню представлені бургери, гриль-меню, супи і салати, десерти і безлімітні напої. 

Сушія.  Також 15 липня в Lavina Mall новий заклад відкрила мережа ресторанів японської кухні Сушія. Він став 22-ю торговою точкою мережі в Києві і 40-ю в Україні. У день відкриття сушисти проводили майстер-класи. 

IL Molino. 14 липня IL Molino відкрила свою 14-ту піцерію. Про це йдеться на офіційній сторінці в мережі Facebook. Заклад знаходиться в київському ТРЦ SkyMall за адресою пр-т. Генерала Ватутіна, 2т. 

Mur Mur. На початку липня в центрі Києва з’явився кафе-бар Mur Mur, що позиціонує себе як “велика квартира для друзів” з терасою на даху. Як повідомляє портал best.in, заклад відкрили на вул. Пушкінська, 42/4 на місці ресторану Конкорд. За словами генеральної керуючої мережі Сarte Blanche Наталії Волошиної, Mur Mur готують авторську кухню з етнічними акцентами Північної і Південної Америки, використовуючи відкриту контактну стійку з Josper і Robata Grill.
    

Джерело https://rau.ua/news/lavina-mall-star-burger-il-molino/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу