FuckUp nights: українські ресторатори про свої невдачі

FuckUp nights: українські ресторатори про свої невдачі

FuckUp nights: українські ресторатори про свої невдачі

02.02.2018

FuckUp nights: українські ресторатори про своїх провалах


У п'ятницю в Fedoriv Hub пройшов захід з серії FuckUp nights, на яких відомі бізнесмени, топ-менеджери і успішні люди різних професій розповідають про свої провали.Тарас Середюк, засновник мережі ресторанів Mafia, Casta, Georgia, BAO, Gra z Vognem і Brilliant Bar:


"Справа була в 8:30 ранку, у мене робочий день, я менеджер великої компанії, стою і реєструюся на літак. Я відповідаю: «Так ось, дружину проводжаю на літак". Шеф запитує, їжу чи я сьогодні на роботу. Я відповідаю "так", при цьому точно знаю, що він перевірить, чи знаходжуся я на робочому місці. Я просто не зміг сказати йому, що лечу купувати франшизу за $ 250 000, і що у мене насправді є свій бізнес. "


Вадим Бортник, засновник мережі швидкого харчування Freshline:


Тільки людина, у якого корона на голові, маючи 25 ресторанів, може написати в презентації, що в 2018 році у нього буде 100 ресторанів. У нас було 25 точок, коли я зібрав свою команду, намалював на стіні 55 закладів і сказав, що подарую кожному по iPhone, як тільки ми відкриємо 55 «фрешлайнов». Хлопці виявилися амбітними ентузіастами, як і їх божевільний керівник. Загалом, вони відкрили мені 55 «фрешлайнов».


Дмитро Борисов (сім'я ресторанів Діми Борисова)


Які висновки ми зробили? Якщо займатися чимось добре, то потрібно займатися чимось одним. Так само, як іноді ми, ресторатори, вирішуємо, що організувати доставку - це раз плюнути, а виявляється, що це точно такий же багатомільйонний бізнес, в якому потрібні спеціальні люди і спеціальні системи.


Більше інформації за посиланням

https://rau.ua/experience/fuckup-nights-restaurant/


Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу