Get Business Festival 2018 - великий фестиваль для малого бізнесу

Get Business Festival 2018 - великий фестиваль для малого бізнесу

Get Business Festival 2018 - великий фестиваль для малого бізнесу

20.10.2018

Get Business Festival 2018: ekonomika+ та Альфа-Банк Україна підтримають глобальний підприємницький рух


14 листопада ekonomika+ та Альфа-Банк Україна проведуть фестиваль для малого та середнього бізнесу Get Business Festival 2018. Цьогоріч захід відбудеться у межах глобального тижня підприємництва – Global Entrepreneurship Week 2018. Таким чином Україна долучиться до 170 країн, у яких відбудуться тисячі подій, що надихають на старт і розвиток власного бізнесу та об’єднують підприємців із потенційними співробітниками, менторами та інвесторами.

unnamed.png

Майбутній Get Business Festival 2018 у цифрах:

  • 14 листопада

  • 8 сцен

  • понад 80 спікерів

  • 5 форматів обміну знаннями

  • 12 годин навчання та спілкування

  • 5 менторських сесій від провідних СЕО і власників бізнесу країни

  • 5 сесій «Перезавантаження»

Мета альянсу бізнес/медіа бюро ekonomika + та Альфа-Банку Україна – забезпечити 3000 підприємців якісним і доступним навчанням. Нагадаємо, що торік Get Business Festival надав таку можливість для 2650 підприємців з усієї України.

Get Business Festival 2018, з одного боку, відповідає вимогам сучасного бізнес-середовища щодо постійного вдосконалення та безперервного навчання, а з іншого – потребам мікро- та малих бізнесменів щодо доступу до надпрактичної інформації про те, як виживати і рости за турбулентності, диверсифікувати джерела прибутку, диференціюватися. Тому 2018 року, крім лекторіїв та практикумів (щодо стратегії, маркетингу, фінансів, IT, PR та продажів), менторських сесій від провідних СЕО і власників бізнесів, відбудуться активності з особистісної ефективності, жіночого підприємництва, обміну досвідом у форматі «підприємець – підприємцю». Окрему увагу буде приділено темі експорту.

Крім того, підприємцям запропонують новий формат пошуку точок зростання для власного бізнесу – «Перезавантаження». П’ять членів рад директорів кількох найбільших компаній країни будуть готові приділити 45 хвилин підприємцям, які шукають форми та інструменти прискорення і збільшення стійкості свого бізнесу.

«Альфа-Банк Україна став генеральним спонсором фестивалю Get Business Festival 2018, оскільки одним із наших завдань як найбільшого приватного банку країни є сприяння розвитку підприємництва в Україні та підтримка бізнесменів, які щойно починають або вже ведуть власний бізнес. Адже ми хочемо бути не просто обслуговуючим банком або банком-кредитором, але й партнером, який допоможе підприємцям легко вирішувати рутинні проблеми і більше часу приділяти розвитку власної справи. У цьому концепція Get Business Festival 2018 і стратегія розвитку Альфа-Банку Україна у сегменті МСБ збігаються на 100%», – вважає Ігор Вірясов, віце-президент, глава департаменту малого та середнього бізнесу Альфа-Банку Україна.

«Розвитком малого та середнього бізнесу ekonomika + системно займається понад десять років. Однак лише 2017-го, через дев’ять років, ми доросли до того, щоб влаштувати дійсно великий фестиваль для підприємців. Цьогоріч, завдяки розширенню форматів навчання на самому фестивалі, а також проведенню конкурсу сталих рішень серед компаній малого та середнього бізнесу «СТАЛО», ми збираємося об’єднати понад 3000 підприємців і допомогти знайти відповіді на їхні запитання. Спікерський склад Get Business Festival 2018 – це не лише підприємці-початківці та досвідчені підприємці, але й представники провідних локальних, міжнародних та державних компаній», – додає Ірина Рубіс, СЕО бізнес/медіа бюро ekonomika+.

Генеральний спонсор Get Business Festival 2018 – Альфа-Банк Україна.

Генеральний партнер заходу – «OLX Україна».

Освітній партнер фестивалю – Startup Ukraine.

Другий рік поспіль партнером події виступить компанія «Vodafone Україна». Захід відбудеться у колаборації та за підтримки Export Promotion Office, ProZorro, Торговельно-промислової палати України, Центру зайнятості вільних людей, Atlas Weekend та багатьох інших.

Квитки на Get Business Festival 2018https://is.gd/xtyNLP


___________________________

Бізнес/медіа бюро ekonomika+ – компанія з мультиформатною експертизою в B2B, яка виросла з класичного медіабізнесу. Володіє медіа: delo.ua, mmr.ua, womo.ua, zza.delo.ua, «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Організатор таких бізнес-заходів, як «У пошуках Made in Ukraine», Business Wisdom Summit, Get Business Festival, HR Wisdom Summit, «Наверняка PR-марафон» та інших.

Альфа-Банк Україна – один із найбільших українських комерційних банків з міжнародним капіталом. Банк створений 1992 року, а від 2006-го входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Банк посідає провідні місця в усіх сегментах банківського ринку, є одним з найбільш стійких і надійних банків України і входить до топ-10 фінустанов за обсягом активів, згідно з даними Національного банку України. Натепер група ABHH готує консолідацію активів в Україні, що сприятиме створенню на базі Альфа-Банку Україна найбільшого приватного банку країни.

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу