Ін Тайм планує стрімко розвивати компанію

Ін Тайм планує стрімко розвивати компанію

Ін Тайм планує стрімко розвивати компанію

08.06.2018

«Ін Тайм» має амбітні плани щодо розвитку, і готовий в тестовому режимі запустити в столиці 100 поштоматів. Про це розповів генеральний директор Сергій Грачов.

«Немає загальної світової тенденції - в одній країні поштомати прижилися, як в Польщі. У Франції чи Британії основа - це все-таки адресна доставка. Але поштомати будуть розвиватися. У нас є розроблена система управління поштоматами, і сьогодні ми готові їх тестувати. Тому найближчим часом ми плануємо в експериментальному режимі запустити в роботу 100 поштоматів по Києву. Вони будуть знаходитися в максимально зручних локаціях - в ТЦ і ТРЦ», - розповідає Сергій Грачов.

За словами Грачова, загальний обсяг відправлень компанії «Ін Тайм» в 2017 році в порівнянні з 2016 роком зріс на 26%, в той час як доставка до дверей і в відділення зросла на 39,6% і 22,4% відповідно. На ряду з цим, кількість доставлених посилок в сегменті e-commerce збільшилася на 118%.

У сегменті e-commerce Ін Тайм представлений ZRUCHNA - сервісом адресної доставки з інтернет-магазинів в зручні для клієнта двогодинні інтервали.


17928-R3L8T8D-600-car_box.jpg

«Ми обслуговуємо близько 200 інтернет-магазинів, і на порядку денному - кілька дуже великих. Чому нам довіряють? По-перше, через доставку з першого разу. Хороший показник такої доставки вважається 85%, а у нас він - 93%. По-друге, якщо говорити про недоставлені посилках з нашої вини, то ми довели цей показник до 0%, і це наше досягнення. По-третє, відсоток рекламацій у нас дорівнює 0», - коментує генеральний директор «Ін Тайм»

За останні два роки компанія пройшла ряд великих трансформацій, які торкнулися всіх аспектів логістичного бізнесу. За минулий рік відкрито понад 100 відділень; реалізований проект з розвитку логістичної інфраструктури - відкрито новий транзитний склад в Дніпрі з пропускною спроможністю 200 тонн на добу; запущений новий склад в рамках сервісу «Фулфілмент»; впроваджена нова система білінгу; новий функціональний сайт; мобільні додатки для платформ iOS і Android.

d_ru_prilozhenie1_homepage_slider.png

За словами генерального директора, найближчим часом Ін Тайм продовжить реалізацію обраної стратегії розвитку. Компанія планує до кінця 2018 року збільшити мережу до 720 відділень, модернізувати IT-інфраструктуру і розробити нові сервіси для клієнтів.

Франшиза: https://franchisegroup.com.ua/catalog-franchise/logistics/in-taym/

Джерело: https://intime.ua/ru-in-taym-planiruet-zapustit-v-kieve-100-pochtomatovНазад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу