Інтерв'ю із власником креативної кав’ярні «Rocket Espresso»

Інтерв'ю із власником креативної кав’ярні «Rocket Espresso»

Інтерв'ю із власником креативної кав’ярні «Rocket Espresso»

Інтерв'ю із власником креативної кав’ярні «Rocket Espresso»

05.04.2017

Степан Яців – власник креативної кав’ярні з оригінальною назвою – «Rocket Espresso», розказав Franchise Group як і чому прийшло рішення розвивати бізнес саме за франчайзинговою моделлю. 

Степане, скажіть, будь ласка, чому саме «Rocket»? З чим це пов’язано? 

- Я часто чую це питання (посміхається). Слово яке нас характеризує  - це драйв. Ми не стоїмо на місці і прагнемо постійно розвиватися, вдосконалюватися та винаходити нові фішки для своїх клієнтів, партнерів та рости постійно в гору, власне кажучи, як ракета :)

- Дуже креативно! А Чому Ви вирішили розвивати бізнес по моделі франчайзингу? 

- Насправді, ми обдумували це рішення досить тривалий час. Це був такий собі процес внутрішньої боротьби: розвивати один «Rocket Esspreso» чи поділитися своїм бізнесом з іншими партнерами та розширити локацію своїх кав’ярень. Та остаточне рішення прийшло тоді, коли ми зрозуміли, що більшість процесів ми, скажемо, не довели до ідеалу, та принаймні їх систематизували. Зробили їх зрозумілими для себе та побачили, що все функціонує з мінімальними ризиками. І саме тоді прийшло розуміння, що ми можемо цим бізнесом ділитись та починати його масштабувати (посміхається). 

- Це навчання в Першій школі франчайзингу підштовхнуло Вас до такої ідеї? 

- Першу школу франчайзингу я закінчив за рік до запуску проекту «Rocket Espresso». І навчання в Першій школі франчайзингу дало поштовх для того, щоб зрозуміти, що в Україні можна рухатися по системі франчайзингу. Відповідно, я отримав базу, основи та розуміння як це можна зробити. Я зрозумів, що є поле для регулювання і що всі процеси можна передавати по юридичним договорам, по договорах франчайзингу і, власне, втілювати такі проекти з іншими партнерами. 

- Степане, скажіть, чи є у Вас ще франчайзингові проекти чи тільки «Rocket Espresso»? 

- Ми відносно молоді. 1 червня 2016 року ми запустили «Rocket Espresso», а сама компанія в цьому бізнесі з 2008 року. За цей час ми відкрили проект «Kavoteka», а також «Fresh Bar», та саме «Rocket Espresso» став першим проектом, котрий ми вирішили розвивати по франчайзингу. 

- А скажіть, будь ласка, як Ви бачите франчайзинг через 5 років у розрізі Вашого проекту? 

- У розрізі «Rocket Espresso» - це однозначно вихід на міжнародні ринки. Чому? Тому що я багато подорожую і я бачив, що у Європі є більш-менш вільна ніша. Тим паче, що ми вже мали деяку практику і розуміємо, як цей бізнес функціонує в Європі в плані дозвільної документації. Ми також розуміємо, що це процеси не легкі, але воно того варте. Та починати ми будемо з ринків котрі більш наближені до нас. По Україні ми також бачимо розвиток. Хотілось би максимально швидко відкритись в Києві та в Одесі.  Я думаю, що прийде той момент, коли ми будемо відкривати по 2 «Rocket Espresso» на день і це вже буде той темп, на який я розраховую. По моїм розрахункам до цього ще рік, максимум – два. 

- Дуже амбітні плани! Дякуємо Вам за інтерв’ю та бажаємо успіху в реалізації намічених планів! 

- Дякую!

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу