Інтерв'ю з власником 4 нових франчайзингових форматів - Олексієм Рогожинським

Інтерв'ю з власником 4 нових франчайзингових форматів - Олексієм Рогожинським

Інтерв'ю з власником 4 нових франчайзингових форматів - Олексієм Рогожинським

Інтерв'ю з власником 4 нових франчайзингових форматів - Олексієм Рогожинським

25.04.2017

Засновник мережі ювелірних супермаркетів «Укрзолото» - Олексій Рогожинський, сьогодні поділився з Franchise Group своїм новим проектом- «Street food group», до складу якого поки увійшли чотири бренди: пекарня «Хлібарський», бургерна «Нью-Йорк Бургер», «Шаурма Кавказ», а також «Фритюрниця».

- Розкажіть, будь ласка, як з'явилася ідея розвитку бізнесу по франчайзингу?

- У липні 2016 роки ми готувалися до відкриття в Києві проекту абсолютно нового формату "Новий Базар". Для наповнення ми шукали цікаві і «смачні» проекти, в чомусь унікальні. Бажаного не знайшли. Були свої думки, вирішили спробувати самі. В цей же момент до нас в якості управлінця приєднався Тарас Оченаш, який мав чималий досвід у фастфуді і франчайзингу. Незабаром, ми експериментально запустили 9 своїх проектів. На сьогоднішній день 3 закрили, 6 працюють в хорошому плюсі, але тільки 4 з них, ми відчули системно і зрозуміли, що можемо якісно тиражувати по франчайзингу - проекти «Фритюрниця», «Шаурма Кавказ», «Нью Йорк Бургер», які функціонують з липня минулого року і «Хлібарський», який ми запустили в грудні. До речі, в перший місяць існування проекту «Хлібарський» продажі перевершили наші очікування в два рази. Це стало поштовхом до розвитку фірмової мережі, в тому числі і по франчайзингу. Зараз ми будуємо сучасний хлібзавод з технологією глибокої заморозки.

- Олексій, скажіть, а які у Вас плани на 2017 рік?

- На даний момент у нас працює пекарня повного циклу на основній точці. Зараз перестроївши технічні процеси, ми зможемо розвивати сітку. Вже до кінця квітня у нас буде працювати 12 власних точок під 4-я брендами, в тому числі і 5 магазинів «Хлібарський». У травні заплановано відкриття ще 6-й своїх і 6-й франчайзингових магазинів. Далі темпи будуть нарощуватися. До кінця 2017 плануємо відкрити більше 300 точок, в тому числі приблизно 50% по франшизі.

- Олексій, що на Вашу думку, найбільш важливо при купівлі франшизи? Дасте рекомендації потенційним франчайзі?

- Правильний вибір локації! Існує два варіанти: є бізнес і ми підбираємо під нього місце або є місце, тоді підбираємо під нього бізнес. Перший варіант більш складний. У нашому випадку, ми підбираємо проект вже маючи місце. Наприклад, «Фритюрниця» і «Шаурма Кавказ» може працювати в МАФі на 6 квадратних метрів. Все залежить від об'єкта, від кількості та якості трафіку. У кожного з проектів свої вимоги. Маючи місце слід провести аналіз прохідності, контингенту. Тоді можна максимально точно і ефективно його використовувати, підібравши правильний проект.

- А Ви можете відмовити франчайзі, якщо бачите, що локація безуспішна?

- Я можу відмовити тільки в деяких випадках: заборонено згідно із законом, немає необхідного трафіку і якщо поруч стоїть вже такий же проект.

- Олексій, як Ви бачите франчайзинг через 5 років?

- У мене відчуття, що на даний момент ринок франчайзингу в Україні практично порожній. Тільки з'явилися і вибудовуються перші, по-справжньому, сильні національні бренди. Попереду ще поява в Україні відомих світових компаній. Я вважаю, що час до їх появи необхідно використовувати максимально ефективно для побудови брендів, розвитку їх і масштабування: побудова мережі, процесів, команд, підвищення впізнаваності брендів і завоювання любові споживачів. Я думаю, що протягом 5-и років ринок франчайзингу дуже відформатується і тільки сильні гравці продовжать розвивати свої мережі. Вхід на ринок нового бізнесу через 5-7 років буде сильно дорожче і важче, ніж зараз, через насиченість і професіоналізм гравців. Зараз багато компаній розвиваються по франчайзингу і досягають чималих успіхів, не витрачаючи даремно сили і засоби на винахід велосипеда (посміхається), а купуючи готові рішення. Я думаю, тренд збережеться і люди більше купуватимуть франшизи і менше намагатимуться створювати свій бізнес. Створення свого бізнесу під силу окремому психотипу людей - новаторам, схильних до експериментів і готових до наслідків своїх спроб і прорахунків, але твердо віруючих в успіх. Такі люди в меншій мірі менеджери, більше підприємці. У них вище як ризики, так і можливості. Якщо ж людина консерватор, не схильний до ризику, прекрасний менеджер і адміністратор, то він ефективний в рамках описаних бізнес-процесів, отримує результат не ризикуючи. Адже куди простіше масштабувати успіх. Зверніть увагу на Macdonalds, Starbucks, Subway, дані гравці десятки років на ринку франчайзингу, а їх мережі продовжують рости і розвиватися. До речі, про американський бізнесі, хотів би зауважити, що у них всі процеси і ринок сегментовані та структуровані. І, можливо, саме тому більшість американських франчайзингових компаній такі успішні. Нам же тільки належить цьому навчитися.

- Олексій, дякуємо Вам за інтерв'ю! Удачі Вам у розвитку своїх проектів!

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу