Історія побудови франчайзингу міжнародної мережі Центрів емоційного здоров'я «Amograce»

Історія побудови франчайзингу міжнародної мережі Центрів емоційного здоров'я «Amograce»

Історія побудови франчайзингу міжнародної мережі Центрів емоційного здоров'я «Amograce»

Історія побудови франчайзингу міжнародної мережі Центрів емоційного здоров'я «Amograce»

13.04.2017

Галина Шабшай - коуч, бізнес-аналітик, експерт в області сімейних відносин і самореалізації, а також власник міжнародної мережі Центрів емоційного здоров'я «Amograce», поділилася з Franchise Group історією побудови франчайзингу у своїх центрах. 

- Галина, скажіть, будь ласка, скільки років Ви вже займаєтеся бізнесом? 

- 20 років в бізнесі, а у франчайзингу 6 місяців. 

- А чому вирішили розвивати свій бізнес по моделі франчайзингу? 

- Ми до цього прийшли на прохання наших клієнтів (посміхається). Якби не вони, ми б і не думали про це. Клієнти, які отримали у нас послугу, також мають досвід ведення бізнесу, запитали: «Чи можете ви описати бізнес так, щоб ми могли відкрити його в наших містах?». Власне кажучи, наші перші франчайзі - це і були наші клієнти. 

- Цікаво. Ви всього 6 місяців працюєте по франчайзингу, а вже відкрили понад 3-х франчайзингових об'єктів в Україні і за її межами. Скажіть, що дає Вам франчайзинг в цілому, окрім розширення локації?  

- Насправді, при формуванні франчайзингу компанії, ми почали абсолютно по-іншому дивитися на наші послуги і розуміти їх. Ми були закохані в свою справу, а коли створювали франшизу, то зрозуміли, що наш бізнес - це справа всього життя. У нас з’явилася велика кількість технологій, а найцікавіше, що ці технології потрібно передати за 2-3 тижні навчання, а значить вони повинні бути максимально простими і зрозумілими. Тобто, перше що дав франчайзинг - це збільшення творчого потоку в різних процесах. Ми, нарешті написали 3 книги, раніше у нас не було часу на це (посміхається). Це книги про ідею, про геніальність, про емоції, про дітей і емоційний інтелект. Знаєте, ми з чоловіком більше науковці (сидимо і коптимо в своїй каптьорці :)), а франчайзинг дав нам можливість розкритися, створити безліч ідей і побачити процес свого розвитку на подальші 30-50 років. А якщо говорити простіше, то сам франчайзинг наштовхнув нас на нову хвилю винаходів. 

- Це прекрасно! А скажіть, будь ласка, при такій любові до свого бізнесу, як же Ви вибираєте своїх франчайзі? У Вас, певно, суворі критерії? 

- Звичайно! Найголовніше, щоб партнер розумів нашу ідеологію і підтримував її. Ви ж розумієте, Центр емоційного здоров'я - це незвичайний бізнес, це не пиріжки продавати, я сама обожнюю пиріжки, не подумайте (сміється). У нас є 2 формати: Центр емоційного здоров'я «Amograce» і Центр розвитку талантів дітей. Кожен формат дуже індивідуальний, у кожного своя цільова аудиторія і франчайзі тут будуть різні. Але те й інше вимагає певних цінностей у людини: людські цінності, сімейні цінності, ідейні цінності і так далі. Шляхом тривалого спостереження ми помітили, що у нашого франчайзі повинні бути саме ці цінності, тоді він як вісь буде підтримувати, вести цей бізнес і утримувати його ідейним. Для зручності нашого франчайзі, ми все ідеально сформували за допомогою Franchise Group, спасибі Вам за це. Нам, до речі, навіть в Європі роблять компліменти з нашої чітко прописаної структури, яку допомагала складати саме компанія Franchise Group

- Дякуємо!.. 

- Крім правильно прописаної структури повинна бути ідея. Я розумію, що мета будь-якого бізнесу - це отримання прибутку, але конкретно в нашому бізнесі важливо зберігати ідею і відповідати їй. І дуже важливо, щоб сам франчайзі був закоханим в нашу ідею і в цей бізнес. А головне, франчайзі повинен бути щасливою, здоровою, успішною людиною, він повинен уособлювати нашу ідею і надихати своїх клієнтів. 

 - Галина, щоб Ви рекомендували тим, хто тільки зацікавився Вашою франшизою? 

- Я б рекомендувала відвідати нашу послугу. Ви знаєте, я б із задоволенням навіть подарувала б послугу нашого центру, щоб людина спробувала це зсередини. Це як з тими ж пиріжками: якщо ти купуєш такий бізнес, ти повинен спробувати ці пиріжки, щоб знати їх смак, склад і так далі. Тоді людина бачить все очима клієнта, всі плюси і всі мінуси. До речі, велика подяка нашим франчайзі, які зсередини постійно доповнюють нашу франшизу. Ще дуже кумедна річ, всі наші франчайзі, фактично, купили домашню студію (посміхається). Знаєте, як кажуть, якщо дівчина купила собі салон краси, то у неї завжди буде гарна зачіска. А у випадку з Центром емоційного здоров'я, то у наших франчайзі завжди гарний настрій. Це мене дуже тішить. 

 - Скажіть, будь ласка, як Ви бачите франчайзинг в розрізі Вашої компанії через 5 років? 

- Відмінне питання! Насправді ідей мільйон. Перше, ми б хотіли зробити міжнародну асоціацію, організовувати міжнародні фестивалі. Ми помітили, що у наших клієнтів починають відкриватися творчі здібності після відвідування центру «Amograce». Саме тому нам би хотілося вивести це в рамки якихось цікавих заходів, де бізнес-леді могли б показати себе з інших сторін, адже для жінки дуже важлива самореалізація і творчість, без цього вона просто буде нещасна. Загалом, в планах асоціація, фестивалі, конференції, а також, моя давня мрія - вийти на рівень благодійності. 

- Вражає! А в плані кількості відкритих центрів? 

- В Україні ми плануємо відкрити 40 центрів. Ми зробили аналіз ринку, аналіз своїх можливостей і зараз ця цифра 40. В Росії трішки інша ситуація, там у нас більші плани, і обов’язково - Європа. 

- І на закінчення нашого інтерв'ю, скажіть, щоб Ви порадили тим людям, які тільки планують розвивати свій бізнес по франчайзингу? З чого почати? 

- Найголовніше - цікавитися трендами. На мій погляд, коли людина обирає бізнес, потрібно аналізувати чи буде він перспективний у найближчі 20 років. Якщо вже вкладати свій час і гроші в один бізнес, то його треба вирощувати та розвивати, не варто міняти бізнес як рукавички. Хоча все суб'єктивно. Дуже важливо: не намагатися побудувати франчайзинг самому, це займе багато часу, грошей та нервів. Ми раді, що звернулися до Franchise Group. Звернувшись до вас, ми отримали якісну, професійну підтримку і консультування у створенні всього франчбука, що нам дуже допомогло. 

- Галина, дякуємо Вам за feedback! Бажаємо Вам успіхів у реалізації всіх намічених планів!

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу