Історія створення і становлення на ринку Celentano і Potato House

Історія створення і становлення на ринку Celentano і Potato House

Історія створення і становлення на ринку Celentano і Potato House

13.02.2018

Спочатку Марк Зархін не робив ставку на національну кухню, і відкривав піцерії з нетрадиційної для українців їжею.

Розвиток Celentano і Potato House дали  йому досвід і розуміння всіх процесів бізнесу, який він з легкістю масштабує за допомогою продажу франшизи. І тільки в  середині 2000-х підприємець, беручи участь в розвитку туристичного напрямку Львова, захопився вивченням галицької кухні.

 З його легкої руки з’явилися проекти Kumpel Group – ресторація Бачевських, Голодний Микола, і перші ресторани Кумпель.

Формула успіху у бізнесмена проста: він створює проекти під себе. В управління проектами Fast Food Systems Зархін втягується вже менше, в основному, в стратегічно важливі процеси або переломні моменти. Зараз він розробляє нові концепти для проектів Kumpel Group і розширює їх географію: незабаром з’явиться ще одна ресторація Бачевських і проекти напрямку Кумпель.

– Ви віддали управління Celentano. Що плануєте розвивати тепер?

– Kumpel Group за останні два роки відкрили два ресторани – на 1000 і 3000 кв м. Ми почали робити крафтове пиво, і Кумпель став нашою торговою маркою. Напрямок Крафт і Кумпель спеціалізується на пиві і смачному частуванні до цього напою.

Але пиво не буде основним продуктом, там буде велике меню галицької кухні. Це дозволить нам залучити більше молодіжний сегмент.

Новий ресторан працюватиме в креативному хабі на 6000 кв. м з коворкінгом і ресторанами. Будівлю будує девелопер, який з нами і буде розвивати проект. Там буде відразу два наших ресторани, одним з них, швидше за все буде Кумпель. Він повинен відкритися в середині 2018 року.

– Чи плануєте розвиток в інших країнах?

– Ми досліджували ринок Китаю – нас запрошували місцеві інвестори. Але зрозуміли, що потрібно вибрати: або займатися Україною або йти в Китай. Тому що Китай – країна, в якій треба відкривати мінімум 300 ресторанів в рік. У нас просто немає такого людського ресурсу, ми не зможемо навчити людей за такий короткий термін. Тому ми зосередилися на нашому ринку.

Є цікаві пропозиції з Європи, які ми зараз розглядаємо, але у нас і в Україні дуже великий обсяг роботи.

Зараз допрацьовуємо нову лінійку наших форматів: Celentano Slice & Coffee для великого потоку в вуличної торгівлі або ТРЦ – кілька з них вже працюють. Другий формат Ristorante – посилюємо, і оновлюємо формат ресторану в сегменті Quick & Casual. З цими форматами працюємо в Україні і як тільки налагодимо бізнес-процеси, підемо в Європу.

Більше інформації про франшизу

https://franchisegroup.com.ua/catalog-franchise/catering/pizza-celentano-ristorante/

Повне інтерв"ю на сайті партнера
https://rau.ua/uk/personalii/mark-zarhin-istoriya-uspeha/
Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу