Кавовий бум: як приготувати напій так, щоб до вас стояли черги?

Кавовий бум: як приготувати напій так, щоб до вас стояли черги?

Кавовий бум: як приготувати напій так, щоб до вас стояли черги?

05.07.2018

Кава – це один з найпопулярніших напоїв, адже щодня в світі випивається понад 1,3 млрд чашок. Саме цей напій здатний доповнити будь-який період вашого дня: від необхідного пробудження вранці до підписання важливого договору з майбутнім партнером. Паралельно кава вимагає якісного підходу до приготування, але, на жаль, з цим справляються не всі.

Сергій Яковишин - співвласник мобільної вінтажної кав’ярні «Barkas Coffee», розповідає як обрати та визначити якісну каву, які її види бувають, а також як приготувати дійсно смачний напій різними способами для своїх клієнтів.


mal-2.jpg

Як відрізнити погану каву від якісної?

З одного боку, «поганої кави» не існує. На кожен товар є свій купець, адже все залежить від смакових вподобань споживачів та кількості коштів, які людина може витратити на придбання даного напою. З другого боку, варто розуміти, що справжня смачна та якісна кава не може коштувати дешево. 

Якщо ж говорити детальніше про наочне розрізнення кави якісної та не дуже, то на жаль, нині більшість людей погано розуміються у сортах даного напою, для них головне, – щоб напій відповідав їх вподобанням: гірко-кисло-солодкий або з молоком тощо.

Проте якщо говорити серйозно, то існує два поняття: Specialty coffee і Commercial coffees.

specialtycoffee.jpg

Specialty складається лише із відбірних зерен кави, переважна більшість яких – арабіка. Specialty coffee розрізняють за країною вирощування, за районом і навіть плантацією. Що стосується Commercial coffees (комерційна кава), то зазвичай – це кава низької якості. Виробник перемелює зерна, упаковує і продає під певним брендом.

Чи існує якісна розчинна кава?

Розчинна кава – це не кава в правильному розумінні цього слова, це всього лише кавовий екстракт. Говорити про користь чи якість такого напою – марна трата часу, але запитання: «Чи не шкідливий цей напій?» – актуальне.

Як правильно готувати заварну каву?

Більшість людей готують каву «стандартно»: насипають в чашку перемелені зерна, додають кип’яток, настоюють, а потім вживають. Отримати справжню насолоду від цієї «рідини» неможливо. Про користь говорити теж не доводиться, адже за таких умов кава не зможе «розкрити» свої корисні якості.

У якому посуді краще готувати заварну каву?

Існує декілька видів посуду, які можна й потрібно використовувати для приготування якісної кави: аеропрес, кемекс, пуровер, гейзерна кавоварка, турка (джезва).

Аеропрес – це колба, де кава заварюється, і потім пропускається крізь паперовий фільтр під невеликим тиском. Цей спосіб трохи схожий на френч-прес, але завдяки паперовому фільтру, напій виходить дуже чистий. Цей спосіб приготування кави – оптимальний та максимально зручний.

aeropress1-600x600.jpg

Кемекс – це скляна колба, яка за формою нагадує пісочний годинник. При приготуванні кави, в верхню частину посудини вставляється фільтр, у який висипається мелена кава. Потім на каву виливається гаряча вода, яка поступово проходить через кавовий порошок. При використанні такого методу, кава порівняно довго контактує із киснем, що дозволяє пом’якшити її смак. Вода повинна проливатися через мелену каву з певною швидкістю, тоді використання кемекса забезпечить не тільки відсутність характерної кавової гіркоти, але й помірну міцність напою.

kemeks.jpg

Пуровер – конічна воронка з кераміки зі спіральними ребрами. У воронку вкладають тонкий паперовий фільтр, насипають порцію меленої кави й акуратно ллють гарячу воду. Напій, приготований таким способом, виходить прозорим, без осаду, з тонким смаком, у якому чітко відчувається усі ноти кавових зерен.

hario-lifestyle-2__1_.jpg

Той, хто не має спроможний придбати вищевказані професійні «механізми», може використовувати гейзерну кавоварку, яка поширена в Європі, а особливо в Італії. Принцип роботи гейзерній кавоварки дуже простий: нагріваючись і закипаючи, вода перетворюється на пару, піднімається і проходить через шар меленої кави. У верхньому відсіку кавова пара охолоджується й конденсується. Через п’ять хвилин варіння, у верхньому відсіку, збирається достатня кількість міцної кави. Також популярністю користуються турки (джезва), яка має вигляд канонічної форми.

1425279455.jpg

Чи можна довіряти приготування кави кавовій машині?

Кавова машина – це так звана еспресо-машина, що використовується для виготовлення традиційного італійського кавового напою – еспресо. В Італії для приготування еспресо існує правило чотирьох «М»:

1) Miscela – кавова суміш.

2) Macinazione – правильний помел.

3) Macchina – кавоварка, тобто еспресо-машина.

4) Mano – рука того, хто буде цю каву готувати.

Вважається, що відсутність одного «М» унеможливлює отримання якісного еспресо. Тому кавова машина може допомогти в приготуванні якісного напою, але за умови, якщо буде збережено всі чотири компоненти («М»).

Чи можна довірити виробникам, які продають готову мелену каву, чи краще купувати каву в зернах і перемелювати самотужки?

Ліпше купувати в зернах, оскільки мелену каву найчастіше виробляють із дешевших сортів кави.

Мелену каву набагато важче перевірити на якість. Для того, щоб з’ясувати, якісну чи неякісну каву ви придбали, потрібно подивитися, чи немає в ній сторонніх домішок, що відрізняються за кольором. Найпростіший спосіб перевірити якість меленої кави – насипати її в ємкість із холодною водою. Кава залишиться зверху, а домішки через деякий час осядуть на дно.

Якщо мова йде про визначення якості кави в зернах, то зробити це можна наступним чином: узяти паперову серветку й потерти декілька секунд нею зернину кави, якщо на ній [серветці] залишаться сліди, кава була «підфарбована», а отже, не є якісною.

Як відрізнити робусту від арабіки, якщо людина купує каву в зернах?

Візуально відрізнити арабіку від робусти досить просто. Зерна арабіки довгасті, довжиною 9-15 мм., зерна робусти набагато дрібніші, мають округлу форму та менш ароматні. Щоб навчитися швидко розрізняти сорти кави, потрібно деякий час потренуватися. Людина, яка не цікавиться цим питанням, не зможе відразу помітити суттєву різницю.

Чи можна пити каву зі стіків?

Суміш, яку продають у стіках – це навіть не кавовий напій. Я називаю це Yupi – «просто додай води». Пити таку «каву» – не найкращий варіант, хоча й дешевий.


Джерело: http://www.healthnews.com.ua/article/630-kavova_lykhomanka_abo_jak_gotuvaty_ta_obyraty_uljublenyjj_n...

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу