Кічік Наталія - директор департаменту франчайзингу відомого бренду «Мафія», про те як створювалася франшиза

Кічік Наталія - директор департаменту франчайзингу відомого бренду «Мафія», про те як створювалася франшиза

Кічік Наталія - директор департаменту франчайзингу відомого бренду «Мафія», про те як створювалася франшиза

Кічік Наталія - директор департаменту франчайзингу відомого бренду «Мафія», про те як створювалася франшиза

30.03.2017

Кічік Наталія - ​​директор департаменту франчайзингу мережі ресторанів «Мафія», маючи багаторічний досвід роботи по моделі франчайзингу, сьогодні поділилася з Franchise Group власними практичними рекомендаціями і розповіла, як обрати франшизу та на що в першу чергу слід звернути увагу при купівлі франшизи. 

Бренд «Мафія» за останні 5 років з'явився практично у всіх містах України, в тому числі і завдяки франчайзинговим об'єктам. 

Ексклюзивно для Franchise Group

- Наталія, розкажіть, будь ласка, як з’явилася ідея розвитку бізнесу, зокрема мережі «Мафія», по франчайзингу? 

- Коли відкрилася мережа ресторанів «Мафія», а ви знаєте, що вона розвивалася дуже швидкими темпами, вся наша амбітна команда прагнула створити популярний бренд, але розвивати франчайзинг в планах не було. Через якийсь час, коли мережа «Мафія» стала впізнаваною і улюбленою багатьма гостями, до нас прийшли партнери, у яких було 14 ресторанів, і сказали: «Ми хочемо купити у вас франшизу». Ми довго думали і прийшли до висновку, що це як раз наступний крок розвитку нашої мережі. Так з'явився департамент франчайзингу. 

- Скільки років Ви вже у франчайзингу? 

- 5 років. 

- За той час, котрий Ви працює по моделі франчайзингу, чого вдалося досягти? 

- В першу чергу, ми виробили індивідуальний підхід до кожного партнера. Для нас франчайзинг - це не тільки розширення локацій нашого бренду, а ще спілкування з новими людьми і вивчення нових ринків. Так як кожен ресторан «Мафія» по франшизі знаходиться в різних регіонах нашої країни і за її межами, ми зобов'язані вивчати ринок і потреби наших гостей на нових територіях. Кожне нове місто, в якому ми відкриваємо франшизу, різне по-своєму: менталітет, переваги, смаки ... десь більше люблять суші, десь піцу, десь караоке, а десь і зовсім тільки дізнаються про все це. Франчайзинг дав нам розуміння того, що партнери - це не наші підлеглі, а наша сім'я. Ось наприклад, в мережевому бізнесі ти пишеш наказ і ресторани одразу знають, що робити, куди бігти, а тут зовсім інший підхід. Ми обов'язково все пояснюємо партнеру, показуємо, навчаємо, в деяких випадках радимося. Ми не примушуємо нікого вибирати саме франшизу «Мафія», нам важливо, щоб партнер сам, усвідомлено зробив цей вибір. Майже всі наші партнери не мають досвіду з ресторанного бізнесу. Просто одного разу вони вирішили відкрити інший напрямок і не один партнер не пошкодував про своє рішення. Багато хто відкривають повторно ресторани в різних містах. 

- Скажіть, будь ласка, які подальші стратегічні цілі вашого бізнесу? 

 - У нас є план «2020» - відкрити 150 ресторанів по Україні до 2020 року - це наш план і наша стратегія. На сьогоднішній день вся команда нашої компанії працює над цим. 

- А чи є серед Ваших планів вихід на міжнародні ринки? 

- Безумовно. Ми працюємо над відкриттям і розвитком наших ресторанів в Казахстані. У минулому році ми були на міжнародному форумі «Франчайзинг» в Казахстані, де мали приголомшливий успіх, презентувавши вперше наші 5 брендів. У нас є зареєстрована торгова марка і ми сміливо можемо виходити на новий ринок. Та й в принципі, ми не виходимо на ринок, де у нас немає зареєстрованої торгової марки. На даний момент бренди «Мафія» та «Casta» зареєстровані в Молдові. У 2017 році ми ще будемо відкривати там два ресторани: «Мафія» та ресторан з суміщеними брендами «Мафія» та «Casta». В кінці минулого року у нас з'явився новий бренд - «Georgia». Бренд «Georgia» вже досить відомий, впізнаваний і він вже дуже подобається нашим гостям, про це говорить зростання середнього чеку і збільшення відвідуваності. Зовсім недавно ми прийняли рішення, що цей бренд теж повинен бути у франчайзингу. На сьогоднішній день відкривається перший ресторан «Georgia» по франшизі в Чернігові. 

- Наталя, а як Ви вибираєте своїх франчайзі? Чи є певні критерії? 

- Для мене найголовніше, щоб новий партнер купував бізнес не як іграшку або експериментальну річ, а дійсно був закоханий в ресторанний бізнес. Коли на зустрічах з партнерами я чую: «Я хочу сьогодні-завтра відкрити ресторан», то обов'язково розповідаю їм всі тонкощі цього бізнесу. Я завжди говорю відкрито, тому що основна цінність компанії - це чесність: ми чесні зі своїм персоналом, зі своїм гостями і, тим більше, з нашими партнерами - це ключовий фактор, який допомагає нам розвиватися. Я за усвідомлений вибір, побудований на аналізі, на вірі в свої сили і в бізнес, який купуєте. Перше, що рекомендую нашим партнерам - це підійти до будь-якого нашого партнеру і дізнатися, що їм дав франчайзинг? Ми, до речі, завжди отримуємо досить позитивний зворотний зв'язок. Ключова фраза, якою я закінчую переговори: «Будь ласка, переспіть з цією думкою, все обміркуйте і якщо ви прокинетеся з думкою «Я хочу, хочу цей бізнес! Це те, що мені потрібно! Я люблю цей бізнес!» - тоді можна сміливо оформляти документи на придбання франшизи. Якщо ви будете любити цей бізнес, то бізнес полюбить вас». Бувають моменти коли партнер дійсно хоче відкрити цей бізнес, але він не впевнений в своїх силах, він ставить одні й ті ж питання: «А Ви мене навчите? Покажете? Адже я в цьому нічого не розумію...», - я говорю: «Звичайно! Без цього ми Вас просто не відкриємо». (Посміхається) 

Програма для партнерів передбачена таким чином, що ми узгоджуємо адміністрацію, ми її навчаємо мінімум 2-3 місяці на базі ресторану, а найголовніше - це менеджмент, якому ми теж навчаємо. Наш партнер повинен вміти управляти процесами, персоналом і розуміти, що найголовніший «бос» в ресторані - це гість! Може бути все: гарний ресторан, гарний інтер'єр, менеджери, але якщо людина не розуміє, що найголовніший «бос» - це гість, він просто закриє ресторан, тому що саме гість приносить гроші! 

- Наталя, а що б Ви порадили тим людям, які тільки вирішують яку франшизу обрати? На що звернути увагу в першу чергу? 

 - Найголовніше - це не пробувати копіювати чийсь бренд і займатися плагіатом. Це дуже складно, багато грошей піде на рекламу, на розвиток, на просування. Успішніше буде купити готовий бізнес і відомий бренд. Друге - це дешеві франшизи, не довіряйте їм. Запам'ятайте: успішного дешевого бізнесу не існує! Ще дуже важливо, при покупці франшизи прийти на підприємство і подивитися на все зсередини, проаналізувати, побути гостем та подивитися, як це працює. Якби я щось купувала для себе, то я б подивилася на ставлення до гостей, поцікавилася б цифрами і звернула б увагу на бізнес-план, щоб він не був просто скачаним з інтернету, тільки з підставленими цифрами. Як це зрозуміти? Дуже легко! Чужий бізнес-план відразу кидається в очі. Потрібно розуміти, що в ресторанному бізнесі, втім, як і в будь-якому іншому, кожен місяць диктує свою сезонність. Ми чітко розуміємо лютий - це провальний місяць, тому що люди витратили гроші на новорічні свята. І коли мені відкривають бізнес-план і кажуть, що в лютому вони зроблять по наростаючій 20% - не можливо, немає такого. Є місяць, який росте на 5%, а є місяць, який падає на 5%, але зростання на 20% в провальний період - це брехня. Будьте пильні! :) 

- Дякуємо, за такі цінні рекомендації. Останнє питання, яке дуже важливе для нашої компанії: що Вам дало співробітництво з Franchise Group? 

 - Ми давно співпрацюємо з Franchise Group, беремо участь в конференціях і виставках на які ви нас запрошуєте, так ми говоримо про те, що ми є. В основному Franchise Group допомагає нам в розвитку і просуванні нашого бренду, за що ми, безумовно, вдячні. (Посміхається) 

 - Дякуємо Вам, Наталія, за ексклюзивне інтерв'ю, бажаємо успіхів і процвітання Вашому бізнесу!

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу