Консалтинг і гранти для малого і середнього бізнесу

Консалтинг і гранти для малого і середнього бізнесу

Консалтинг і гранти для малого і середнього бізнесу

Консалтинг і гранти для малого і середнього бізнесу

20.04.2016

Співпраця з ЄБРР розкриває перед компаніями нові перспективи, адже ЄБРР надає більше, ніж фінансування, а саме допомагає підприємствам малого та середнього бізнесу зростати й досягати успіху, надаючи компаніям інституційну, методологічну та фінансову підтримку під час реалізації консалтингових проектів.

У випадку відповідності Вашої компанії вимогам ЄБРР, Ви можете скористатись послугами зовнішніх консультантів згідно з методологією ЄБРР та отримати від Банку грант на консалтингові послуги компанії в розмірі 50-75% від їхньої чистої вартості.

Для того, щоб отримати грант ЄБРР, компанія має відповідати наступним вимогам:

  • більше 2-х років на ринку
  • більше 50% компанії належить громадянам України
  • до 250 співробітників
  • гарна ділова репутація
  • потреба в залученні консультанта

ЄБРР активно працює у 25 країнах світу і надає спеціалізовані бізнес-консультації у таких галузях знань, як: стратегія, маркетинг, організаційне консультування, операційна діяльність, технології, інженерні рішення, управління якістю, фінансовий менеджмент, енергоефективність і охорона навколишнього середовища.

«Ми шукаємо компанії, які динамічно розвиваються та мають великий потенціал розвитку, - коментує Катерина Рігг, менеджер національної програми Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні. - Нам цікаво розвивати відносини з власниками та керівниками компаній, які мають чітке бачення свого бізнесу в українському та міжнародному контексті. Ми забезпечуємо своїм клієнтам зв’язок із місцевими консультантами та міжнародними експертами, які в змозі посприяти розвитку широкого спектру підприємств: від найменших, які йдуть шляхом розвитку, до тих, які виходять на глобальний рівень».

Отримати грант і консультаційну підтримку ЄБРР може кожна українська компанія, яка відповідає наведеним вище вимогам, та зможе надати повний пакет документів разом із заповненою заявкою на отримання консультації на сайті: http://www.ebrd.com/work-with-us/advice-for-small-businesses/ukraine.html

Більше дізнатись про умови участі у Програмі з розвитку малого та середнього бізнесу ЄБРР можна за телефоном 067 538 66 46  або електронною поштою emartynenko@franchisegroup.com.ua

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу