«Люди можуть їхати з інших частин міста, щоб купити нашу продукцію», – керівник мереж ПАККО та Вопак Сергій Дружук

«Люди можуть їхати з інших частин міста, щоб купити нашу продукцію», – керівник мереж ПАККО та Вопак Сергій Дружук

«Люди можуть їхати з інших частин міста, щоб купити нашу продукцію», – керівник мереж ПАККО та Вопак Сергій Дружук

27.03.2019

Сергій Дружук, генеральний директор компанії Гіппо, яка розвиває мережі магазинів Вопак та Пакко, розповів про актуальні тренди, нові технології та зміни споживчої поведінки в українському продуктовому рітейлі для калану Перший Хочемо поділитись з вами цікавою частиною інтерв'ю про франчайзинг. Повний матеріал знаходиться тут

Про досвід у франчайзингу

Ми раніше мали негативний досвід співпраці з франшизами. І тому зараз звернулись за допомогою до професіоналів, які допомогли прописати усі договори так, щоб уникнути помилок. Сподіваємось, що негативу більше не буде.

Ми маємо досвід, яким можемо поділитись із нашими франчайзі. Купуючи франшизу, вони отримують можливість працювати під уже відомим брендом, отримають перевірений досвідом бізнес та підтримку команди професіоналів.

Pakko-810x456.jpeg

Про власне виробнитво, продукцію та унікальну рецептуру

Коли ми розробляли тактику розвитку компанії, ми виділяли низку наших конкурентних переваг. Один із напрямків – це розвиток власного виробництва. Ми займаємось ним дуже давно. Одні з перших. Я вважаю, що ми вміємо це робити. У цьому напрямку ми єдині, хто працює зі здобною випічкою, хоч це й важко. Інші мережі працюють із замороженим тістом.

Люди можуть їхати з інших частин міста, щоб купити нашу продукцію. Наші працівники роблять все дуже відповідально, з любов’ю. Ми перевіряємо якість та у жодному разі не економимо на інгредієнтах. Тому отримуємо смачну продукцію і гарні відгуки від наших покупців. Розуміючи, що це наша конкурентна перевага, ми йдемо у цьому напрямку і будемо розвивати його надалі. Найближчим часом буде розширена лінійка хлібів. Зараз розробляється рецептура і після того, як вона буде відпрацьована, наші клієнти це побачать. У нас є команда технологів, які працюють над рецептами. Усі рецепти відповідають нормативам якості, які діють в України.

woVkzTvPZqUrnmQUKfSZ49v8FoifaqZgIEgIuAOe.jpeg

Про формати магазинів

На сьогодні ми маємо 5 форматів магазинів, які ми вирішили розвивати далі. Це два формати гуртівень «ПАККО» («ПАККО»-дискаунтер, де площа 100-400 м², зменшений асортимент і низька цільова політика та «ПАККО+», де більша площа та розширений асортимент) та три формати супермаркетів «Вопак» (супермаркет, магазин біля дому та експрес-маркет).

Гіпермаркети у портфель наших форматів не входять і найближчим часом входити не будуть. Вони поступово зникають з ринку. 

Для порівняння, у Польщі за минулий рік відкрили за рік три гіпермаркети, а магазинів біля дому та міні-маркетів – близько 5 тисяч. 

Формати супермаркет, магазин біля дому та експрес-маркет найбільш пристосовані до умов ринку. Змінюється культура споживання. Людина вже не хоче гуляти по гіпермаркету, щоб знайти там молоко. 

5c8625e89ce59.jpg

Про експерименти компанії: припинення роботи ТМ, онлайн-доставка та аналіз конкурентів 

Найближчим часом ми не розглядаємо онлайн-доставку як послугу -  не готові. Якщо ми говоримо про доставку продуктів, то є поріг недовіри, який нашим людям поки тяжко переступити. Людям треба тактильний контакт: побачити, доторкнутись і купити. Ми дивимось, як пробують зробити це конкуренти, а також дивимось, як це відбувається у Сполучених Штатах.

5c8614e2781e3.jpg

Ще у нас було дві торгові марки – «Хочу ще» і «АЯ».  ТМ  «Хочу ще» припинила своє існування, тому що за рівнем сприйняття «АЯ» отримала більший відклик і більше довіри. Логічно, що ми вирішили розвивати саме її. Під цією торговою маркою ми випускаємо 68 видів товарів у п’яти категоріях: суха бакалія, овочева консервація, олія, напої, побутова хімія та товари household.


Джерелоhttps://is.gd/eLq7RK

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу