Мережа дитячих закладів "Тотоша": Виїзне свято - як спосіб залучення клієнтів

Мережа дитячих закладів "Тотоша": Виїзне свято - як спосіб залучення клієнтів

Мережа дитячих закладів "Тотоша": Виїзне свято - як спосіб залучення клієнтів

31.08.2018

Якщо ви зважилися на створення свого власного дитячого клубу або приватного дитячого садка,  та дізналися, як подолати основні труднощі, то можна починати. Звичайно, на перших порах турботи про нову установу можуть повністю поглинути ваш час і увагу, і рано чи пізно ви поставите питання: як впевненіше і голосніше заявити про себе? Як привернути увагу клієнтів, «подружитися» з ними, стати «своїм» у колі батьків?

Одна маленька, але ефективна витівка допоможе вам вирішити ці завдання. Йдеться про виїзне свято.

Свято - це завжди яскраво, барвисто, музично, голосно і радісно. І, звичайно, привертає увагу дітей, які потягнутися до яскравих повітряних кульок, солодкої вати і інших забавних і захоплюючих предметів. Про свято варто попередити заздалегідь, за допомогою афіш та оголошень в Інтернеті. Провести його доречно в міському парку. Можна приурочити захід якомусь державному святу: Дню захисту дітей, Масниці, свята весни. Можна і не робити такої прив'язки, придумати сімейне свято, організувати майстер-клас або фестиваль для дітей та батьків.

DSC_-15.jpg

Фото з Дня захисту дітей 2018. Мережа дитячих закладів Тотоша

Пам'ятайте, головна мета виїзних свят - залучення потенційних клієнтів і збір контактів. Тому витрати, здійснені під час підготовки, повинні бути максимально виправдані наповненням клієнтської бази. Саме над цим і повинні попрацювати організатори. Залучити нових клієнтів можна за допомогою проведення майстер-класів в ігровій формі. Батьки, спостерігаючи за процесом, зроблять висновок про те, як працює центр, які використовуються методики, зможуть оцінити роботу професіоналів центру.

DSC_-64.jpg

Фото з Дня захисту дітей 2018. Мережа дитячих закладів Тотоша

Другу задачу - збір контактів - можна реалізувати, розігруючи призи. Для участі в конкурсі потрібно запропонувати батькам заповнити анкету. За підсумками конкурсу дитина отримує приз - наприклад, розмальовку і кольорові олівці. Але набагато краще, якщо призом виявляться знижка на абонемент, безкоштовний абонемент або безкоштовний пробний урок. Це і стане початком нового співробітництва.Джерело: http://biz.totosha.kiev.ua/2016/09/sposob-privlech-klientov/


Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу