Мережа «Наш Край» запустила ребрендинг магазинів

Мережа «Наш Край» запустила ребрендинг магазинів

Мережа «Наш Край» запустила ребрендинг магазинів

Мережа «Наш Край» запустила ребрендинг магазинів

26.07.2017

Мережа «Наш Край» запустила ребрендинг магазинів. Перший магазин, що пройшов оновлення – власний супермаркет у місті Ковель по вул. Брестській, 133. Це один із перших власних магазинів мережі, що працює з 2003 року. 

У торговому закладі, площею 400 м.кв., використана сучасна стилістична концепція та встановлене нове зручне торгове обладнання.  Святкове відкриття відбулося 22 липня. 

Для покупців в оновленому супермаркеті представлений розширений асортимент фреш-товарів, food-to go. Присутні великі відділи власної випічки та свіжого м’яса. У супермаркеті покупці можуть придбати свіжовипечену піцу, яка готується на очах у клієнтів, та випити запашної кави. 

Серед інших переваг: поруч з супермаркетом діє велика парковка для зручності покупок. 

З нагоди перевідкриття серед покупців стартувала акція по розіграшу сертифікатів на суму 10 тисяч гривень на покупки у супермаркеті «Наш Край»

 На черзі ребрендинг ще 10 торгових закладів у форматах «супермаркет» та «експрес». 

Довідка: Мережа супермаркетів "Наш Край" – національний оператор, представлений у трьох форматах: супермаркет, магазин біля дому та експрес. Наразі мережа "Наш Край" є лідером ринку франчайзингу рітейлу України і належить інвестиційній компанії Volwest Group. Перший магазин розпочав свою роботу в 2001 році. З 2004 року мережа розвивається по франчайзингу.

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу