Мережа Vapiano планує розширюватися до 7 ресторанів в Україні за три роки

Мережа Vapiano планує розширюватися до 7 ресторанів в Україні за три роки

Мережа Vapiano планує розширюватися до 7 ресторанів в Україні за три роки

06.08.2018

Бізнесмен Андрій Здесенко має намір активізувати масштабування німецької мережі ресторанів Vapiano в Україні і протягом року відкрити третій заклад в країні.

«Протягом року повинні відкритися», - сказав він, зазначивши, що інвестиції у відкриття одного закладу становлять 1,3 млн євро без урахування вартості франшизи. За словами Здесенко, новий заклад може з'явитися на столичному Подолі.

vapitree.jpg__640x360_q85_crop_subsampling-2.jpg

Ресторатор додав, що за умовами франшизи в Україні протягом п'яти років повинно було бути відкрито сім ресторанів. «Свій перший ресторан ми відкрили в 2014 році. І, з огляду на ситуацію в країні, власники мережі зробили для нас канікули на три роки. Цей термін минув, і ми маємо намір виконати заплановане протягом трьох наступних років », - сказав він.

Власник Vapiano в Україні зазначив, що сьогодні в українських ресторанах середній чек становить 170 грн. Київське заклад, за його словами, щодня відвідують 650 осіб, львівський ресторан - близько 500 осіб в день.

front-office.jpg

За допомогою LIGA.net нагадуємо новини з ресторанної сфери:

За перші 4 місяці поточного року в Києві відкрилося 30 нових кафе і ресторанів. Зокрема, в середині лютого власник Grill do Brasil і Star Burger Геннадій Медведєв відкрив ресторан Benjamin's на бул. Лесі Українки.
У березні власники мережі Mafia Тарас і Оксана Середюк разом з шеф-кухарем Ектором Хіменес-Браво відкрили ресторан в'єтнамської кухні NAM - Vietnamese Cuisine на Великій Васильківській.
На початку квітня на Мечникова співвласники The Bar, The Burger, The Cake Дмитро Заходякін і Аліна Косичкина презентували великий ресторан української кухні Sho.
Дмитро Борисов в квітні відкрив на Хрещатику першу Сидерит Білий налив.
На Шота Руставелі відкрився ресторан Kuzen Falafel, на Межигірській - Hum: Hum, на Городецького - Paul, на Антоновича - Gimlet, на території Бессарабського ринку - Prosciutteria Wine and Deli.


Джерело: http://eda.vlasnasprava.ua/novosti-restorannogo-biznesa/set-vapiano-planiruet-rasshiritsya-do-7-rest...

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу