Міжнародна мережа супермаркетів «Spar» повертається в Україну

Міжнародна мережа супермаркетів «Spar» повертається в Україну

Міжнародна мережа супермаркетів «Spar» повертається в Україну

Міжнародна мережа супермаркетів «Spar» повертається в Україну

20.04.2017

Міжнародна мережа супермаркетів «Spar» повертається в Україну. Її буде розвивати інвестиційна група «VolWest Group», в яку входить відома мережа магазинів «Наш Край». Про це Franchise Group розповіла у інтерв’ю Мирослава Леснік – керівник відділу маркетингу Департаменту розвитку франчайзингової мережі «Наш Край».   

- Мирославо, розкажіть, будь ласка, як прийшли до рішення злиття «Spar» з «Наш Край»? 

- Ми відзначаємо наступний момент: є інвестиційна компанія «VolWest Group», яка до сьогодні має величезний досвід в рітейлі та має багаторічний досвід у франчайзингу (15 років – це не жарти :)). В один момент, перед компанією постало питання: як диверсифікувати свій бізнес і як ще більше розвинути пропозицію для потенційних  франчайзі? Коли ми працювали із франчайзі «Наш Край», то побачили попит на більш солідну та європейську франшизу. І тут, як знак долі, до нас звернулися партнери зі «Spar International», котрі так само хотіли розвиватися в Україні. Таким чином, ми вирішила розвивати новий напрям, нову франшизу, окрім існуючих «Тарантела»«Район.in.ua» та «Карамеля». Тож в січні 2017 року ми підписали документ злиття. Відкриття першого супермаркету «Spar» відбудеться в місті Рівне же 28 квітня цього року.  

 - А скажіть, скільки форматів відкриття буде у «Spar»  і чи плануєте Ви розвиток мережі за франчайзингом?   

 - Так.  В планах компанії «VolWest Group» розширення мережі до 50 торгових точок протягом 3 років за рахунок відкриття власних та франчайзингових магазинів «Spar». В Україні мережа супермаркетів буде розвиватися в 4-х торгових форматах.

- Скажіть будь ласка, а що Вам дає франчайзинг?    

- Окрім розширення локації найцікавіше, що дає франчайзинг – це спілкування. Ми спілкуємося з різними людьми і ми відкриваємо для себе різні думки, ідеї та інше. Це все по-новому. Це свого роду синергія, коли ми ділимося, навчаємо і коли з нами діляться новими ідеями та пропозиціями. Франчайзинг - це партнерство, обмін думками та взаємний розвиток.    

- Мирославо, чи є у Вас особливі критерії по котрим Ви обираєте своїх франчайзі?   

- Основний критерій - це бажання працювати з цим бізнесом та бути активним. Наші франчайзі – це, фактично, люди які мають стартовий капітал і своє приміщення. А якщо не мають свого приміщення, не проблема - ми допоможемо у пошуку.    

- А як Ви бачите франчайзинг на українському рівні через 5 років?    

- Я можу сказати, що ринок франчайзингу в Україні ще не зовсім розвинений. Він точно ще не досягнув свого піку і за 5років , я думаю, він досягне свого логічного рівня розвитку. Для того, щоб франчайзинг активно розвивався в Україні, потрібно щоб був середній клас. Буде середній клас – буде ринок франчайзингу.  Якщо буде розвиватися дрібне та середнє підприємництво, то і ринок франчайзингу буде розвиватися. Розумієте, багато що залежить від самих людей. Наприклад, є  багато людей, які поїхали закордон, заробили кошти і замість того, щоб вкласти в нерухомість, в житло, вони вкладають гроші в бізнес. Такі люди шукають можливості і самореалізацію. Тож чим більше буде таких людей, котрі прагнуть розвиватися і створювати свою справу, то і франчайзинг буде рости все більше з кожним роком. А тим самим буде зміцнюватися економіка нашої держави.    

- Дякуємо Вам за інформативне інтерв’ю! Бажаємо Вам удачі та успіхів!

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу