Нові горизонти для розвитку франчайзингу

Нові горизонти для розвитку франчайзингу

Нові горизонти для розвитку франчайзингу

Нові горизонти для розвитку франчайзингу

13.09.2016

Компанія Franchise Group з липня 2016 року є членом Міжнародної Франчайзингової Асоціації - IFA (@International Franchise Association) – найпершої та найбільшої профільної організації світу, яка об’єднує кращі франчайзингові компанії на всіх континентах.
В якості члена IFA компанія Franchise Group відкриває американський ринок франчайзингу для українських компаній і підприємців та пропонує:

Для Франчайзерів

виведення українських брендів на американський ринок: від розповсюдження інформації про франшизу і пошуку потенційних інвесторів до повного супроводження процесу переговорів та відкриття франчайзингових об’єктів на території США. Організація участі компанії у виставках, самітах та конференціях на тему франчайзингу, що проходять за сприяння IFA.

Для Франчайзі

пошук об’єктів для інвестування серед американських брендів, надання інформації щодо фінансових показників, інвестиційної привабливості, умов співпраці, супроводження всіх етапів переговорів по запуску франчайзингового об’єкта.
«Членство в IFA – це світове визнання компанії, її успіхів та досягнень, - розповідає Мирослава Козачук. – Ми перша та єдина компанія з України та колишнього СНД, яка отримала запрошення стати повноправним членом Асоціації, що не може не тішити. Цей крок – не лише новий професійний виток для нас, але й нові можливості для наших клієнтів – як українських, які, приміром, планують виходити на нові міжнародні ринки, так і американських, які вважають Україну привабливою для розширення бізнесу».

Діяльність IFA реалізується шляхом урядових відносин і державної політики, зв'язків зі ЗМІ та освітніх програм, спрямованих на захист особистості. Організація сприяє розвитку франчайзингу в більш ніж 800 000 франчайзингових закладів, які підтримують близько 9,1 млн. прямих робочих місць. Члени IFA - це франчайзери в більш ніж 300 різних категоріях бізнесу, окремі франчайзі та компанії, що підтримують галузь в області маркетингу, права, технології та розвитку бізнесу.

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу