Новий спікер Першої школи франчайзингу - Микола Чумак

Новий спікер Першої школи франчайзингу - Микола Чумак

Новий спікер Першої школи франчайзингу - Микола Чумак

Новий спікер Першої школи франчайзингу - Микола Чумак

08.08.2017

Маленька точка в ТРЦ, чи повноцінний великий заклад/магазин/школа? Кава "на колесах", чи ресторан в центрі міста? Як вибрати, та як у відповідності із вибором сформувати подальшу пропозицію для майбутніх франчайзі? Чому інколи міняючи формат вашого "закладу", його продажі за франчайзинговою моделлю можна збільшити в рази, збільшивши і взаємну фінансову вигоду?

За 10 років досвіду Franchise Group ми вкотре впевнились в тому, наскільки гостро стоять ці питання перед кожним франчайзером/власником бізнесу. Кожен окремий кейс має отримати рішення, а отже у вересневій програмі Franchise start на ці питання готується відповідати новий спікер Першої школи франчайзингу Микола Чумак, професіонал, котрий знає про формати роботи все необхідне.

Засновник та CEO компанії IDNT, що більше 15 років спеціалізується на розробці і впровадженні форматів точок продажів для роздрібних мереж, сервісних компаній і банків. Співавтор багатьох книг, активний учасник спільноти інноваторів Next Money (Сінгапур), постійний учасник конференцій в якості спікера і модератора сесій в Києві, Варшаві, Будапешті, Празі, Ризі, Римі, Барселоні, Амстердамі, Сінгапурі. 

Не втрачайте можливість підвищити цінність власного бізнесу! Реєстрація на програму Franchise start за посиланням https://goo.gl/forms/wvSGEPCDdKHxWmWX2

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу