Освітній блок від ПШФ: чому бізнес не йде і не приносить задоволення?

Освітній блок від ПШФ: чому бізнес не йде і не приносить задоволення?

Освітній блок від ПШФ: чому бізнес не йде і не приносить задоволення?

09.06.2018

1) Лінь

Найпоширеніша причина, чому не виходить - банальна лінь. Лінь встати і знайти більш вигідного постачальника, лінь перевірити постачальника на злодійство, лінь перевіряти якість обслуговування своїх продавців, лінь дзвонити ключовим клієнтам, щоб дізнатися, чи все їм подобається.

Ти багато працюєш, будуєш свою справу - і все для того, щоб розширити свою зону комфорту, підняти рівень норми. Це стає метою. Досягнувши цієї мети, дуже важко поставити собі зворотну мету - вийти із зони комфорту. А це обов'язкова умова для розвитку і ривка вперед.

3.jpg

2) Неорганізованість

Якщо не виходить слідувати своїм же правилам, як можна вимагати цього від інших?

Будь-який керівник - зразок для наслідування. Для якісного розвитку необхідно, перш за все, закласти в правила саму систему розвитку. Без чіткого плану не буде і чіткого результату. Звичайно ж, варто, як мінімум, потурбуватися планом «Б». Коли не виходить один план - це не трагедія і не привід опускати руки - треба, всього лише, зосередитися на наступному плані.

Чим більше далекоглядний керівник, ніж він більш передбачливий, тим більший результат можна очікувати.


getbusy.gif

3) Чи не ті люди поруч

Ну, тут, здавалося б, все очевидно. Акуратисти, функціонери і подібні люди поруч - запорука невдач і стагнації. Такі люди потрібні, коли бізнес стабільний і міцно стоїть на своїх двох. У будь-якій іншій ситуації - ні.


4) Жадібність і економність

Отримати все і відразу - природне людське бажання. Тільки нічим хорошим це не закінчується. Бажаючи максимально заробити прямо зараз, ви втрачаєте довгострокову вигоду. Намагаєтеся менше вкласти, а отримати з цього побільше. Поки не пізно - згадайте приказку "Скупий платить двічі".

Іноді бізнес економить на фахівцях з реклами або на інструментах для оцінки її ефективності. Але в майбутньому в це доводиться вкладатися ще більше. Далеко не всі оригінальні зі своїм товаром або послугою. Швидше за все його продає ще чимало компаній. І не сподівайтеся на ефект сарафанного радіо - воно скоріше буде "віщати" про хорошого стоматолога або кіоск з смачною шаурмою.

1410430_31880-700x500.jpg

5) Невміння розпоряджатися ресурсами

У кожного бізнесу є потенціал для розвитку. Але чи буде він рости, залежить від готовності освоювати нові знання і технології. Якщо сьогодні ваш бізнес на плаву - не варто «сидіти на мішку з грошима». Краще вкласти їх в профільну освіту фахівців і нові аналітичні інструменти. Якщо ваші конкуренти використовують те, що ви ігноруєте - вони залишать вас позаду.

6) Поверхнева аналітика

Припустимо, ви все-таки аналізуєте ефективність реклами. Раз в тиждень ви переглядаєте звіти в Google Analytics або навіть налаштували, щоб вони приходили вам на пошту. Ви задоволені собою - адже ви відстежуєте, звідки приходять відвідувачі, що вони роблять на сайті, і скільки клієнтів додали товар в корзину. Ви нічого не упустили?

За нашими даними, в залежності від виду бізнесу від 15 до 100% продажів відбувається по телефону. Тому далекоглядні підприємці встановлюють коллтрекінг (call tracking) - відстеження дзвінків.

7) Незнання своєї аудиторії

Маркетологи вважають це однією з найдорожчих помилок при плануванні маркетингових заходів. Без знання своєї аудиторії ви будете звертатися до всіх відразу і ні до кого. Ретельно її вивчайте, інакше на 19 нецільових лідів у вас буде всього один потенційний покупець. Це підтверджують провідні фахівці в онлайн-маркетингу.

Уявіть, що ви продаєте весільні сукні у Вінниці і налаштовуєте рекламну кампанію. Аби не напружуватися, ви вказуєте ключовим словом «сукня», регіон показу «Україна», а вік і стать аудиторії не уточнюєте взагалі. Кому треба, той знайде. В результаті по вашим оголошенням клацають жінки 60 років в пошуках одягу для повних, мешканки інших міст, які шукають коктейльні сукні або сукні для вагітних. Як швидко «полетить» ваш рекламний бюджет?

Без названия (1).png

8) Незнання своїх переваг

Зробити знижку і помірятися цінами з конкурентами може кожен, і тому майже кожен так і робить, висушуючи маржинальність на своєму ринку і ускладнюєте свою і без того важку працю.

Спробувати виростити ціни, обґрунтувавши це для свого потенційного клієнта? Це не спрацює. Так думають майже всі, але це неправильно. Замість знижок і акцій, варто, мабуть, задуматися про обгрунтування більш високих цін на ринку своїми перевагами. Зробити бренд, вкладатися не в рекламу в маршрутках або радіо, а в брендинг і сучасний інтернет-маркетинг. І пам'ятати, що дешевий продукт, як правило, настільки ж і якісний.

9) Поганий продукт або погана послуга

Дуже простий для розуміння пункт. Якщо ви робите відверто поганий продукт, або надаєте відверто неякісну послугу - краще припинити це робити і зайнятися чимось ще.

Більш того, якщо ви знаєте, що продукт у вас недуже і користі ви не приносите, то полюбити вашу роботу теж буде дуже складно через відсутність емоційної підзарядки.

10) Це не ваше

Іноді буває так: намагаєшся, намагаєшся, пробуєш різні підходи і різні способи розвитку, але не виходить. Живеш від зарплати до зарплати (у підприємців це скоріше «від доходу до доходу») то збираєш, то закриваєш борги.

Тут порада одна - візьміть паузу, відпочиньте, спробуйте щось інше. Коли «Не твоє» - нічим тут не зарадиш. Успіху можна досягти тільки в тому, що по-справжньому чіпляє.

 Джерело: https://ain.ua/2017/03/02/7-grexov-malogo-biznesa

http://tgraph.io/10-prichin-06-01


Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу