Helen Doron отримала Глобальну франчайзингову премію-2019

Helen Doron отримала Глобальну франчайзингову премію-2019

Helen Doron отримала Глобальну франчайзингову премію-2019

13.03.2019

Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії «Best Children’s & Education Franchise» у міжнародному конкурсі «The Global Franchise Awards - 2019»

26 лютого в Лас-Вегасі засновниця Освітньої Групи Хелен Дорон отримала «Глобальну франчайзингову премію-2019» в категорії «Найкраща дитяча та освітня франшиза».

Helen Doron receives Award.jpg

«The Global Franchise Awards - 2019» відзначила високий рівень міжнародного франчайзингу. Суддівська колегія у складі голов асоціацій, досвідчених франчайзі та експертів у спеціалізованих галузях визнали Освітню Групу Хелен Дорон глобальним лідером серед дошкільних та позашкільних закладів. Переможець був обраний відповідно до широкого спектру критеріїв: глобальні наміри бренду; відносини, що розвиваються між франчайзером і франчайзі; як марка продається; як компанія просунула справу міжнародного франчайзингу.

«Освітня група Хелен Дорон була обрана через колосальний міжнародний досвід та величезні кроки у впровадженні технологічних інновацій та зміні освітнього середовища. Хелен Дорон серйозно інвестує в розробки і своїх франчайзі», - каже команда експертів з міжнародних франшиз.

Заснована в 1985 році для навчання дітей англійської мови як іноземної, Освітня Група Хелен Дорон зараз налічує понад 1000 навчальних центрів та дитячих садків у 37 країнах. Інноваційна та перевірена методологія Хелен Дорон - це творче натхнення флагманської франшизи компанії, Helen Doron English, разом з Helen Doron Kindergartens, MathRiders та Ready Steady Move! Освітня Група Хелен Дорон вже навчила майже три мільйони дітей говорити англійською, оволодіти математикою, відчути природу та вчитися через рух.

В Україні «Англійська Хелен Дорон» нараховує 68 навчальних центрів у 25 містах та навчає дітей від 3 місяців і підлітків до 19 років. Мережа швидко розширюється, зберігаючи при цьому свої основні цінності та дух спільноти, поєднані з успішним бізнесом.


Цікавить відкриття бізнесу Helen Doron?

Дізнайтеся більше про франшизу світового рівня: https://is.gd/hbaeeE

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу