Перелік закладів, що відкрили нові локації за останні десять днів

Перелік закладів, що відкрили нові локації за останні десять днів

Перелік закладів, що відкрили нові локації за останні десять днів

Перелік закладів, що відкрили нові локації за останні десять днів

29.06.2017

Асоціація Рітейлерів України підготувала найцікавіші відкриття нових локацій в сфері громадського харчування за останні декілька днів. 

Хачапурі і Вино

17 червня в Києві на Драгоманова, 29 відкрився новий ресторан грузинської кухні Хачапурі і Вино. Як повідомляється на сайті мережі, заклад з’явився на місці бургер-бару Лаккі Лучано. У меню, крім 11 видів хачапурі і безлічі варіацій хінкалі, представлені автентичні страви від бренд-шефа і національні десерти. 

Mafia

Мережа ресторанів італійської та японської кухні Mafia продовжує розширюватися. 23 червня новий заклад з’явився в Лубнах за адресою: Володимирський проспект, 20. Він став 30-м у мережі. Про це йдеться на офіційному сайті компанії. Окрім традиційних страв, відвідувачів також чекає караоке-зал. 

Пузата Хата

Після реконструкції, в київському Пасажі на Хрещатику, 15 знову відкрився ресторан української кухні Пузата Хата. Подія відбулася 21 червня. За повідомленням мережі, інтер’єр “Хати” представлений в оновленому сучасному стилі з розширеним асортиментом страв, напоїв та десертів. 

Kin Kao

На початку червня в Києві на вулиці Андріївська, 9а відкрився ресторан азіатської кухні Kin Kao. Як повідомляє портал CF.ua, інтер’єр закладу розробляв столичний графітчик Макс Мане з команди Art Heaven. В якості декору використані бамбукові стіни, живий мох і графіті журавлів. Асортимент меню включає традиційні блюда Китаю, В’єтнаму і Таїланду. 

Портер Паб 

Найбільша в Києві мережа пивних ресторанів Портер Паб відкрила 15 червня новий паб на Попудренка, 50Б. Заклад з’явився на місці колишнього BeerLand пабу. Інтер’єр майже повністю виконаний з дерева. 

Hangover

Ще один заклад у перших числах червня запрацював у Києві на вулиці Грушевського, 3. Як пише The Village, ресторан під назвою Hangover гарантує «похмілля під ключ», розроблявся співвласниками Ольгою Рижик і Євгеном Дуліним. Заклад знаходиться на Парковій алеї, в будівлі 1939 року, на місці колишнього ресторану Динамо і продуктового складу. Фішка закладу – барна стійка і стільниця зроблені з дубових дощок, що залишилися від розібраних дерев’яних сходів на Андріївському узвозі. У меню представлена американська кухня, адаптована під українського споживача. 

Сушія 

Мережа ресторанів японської кухні Сушія відкрила 16 червня новий заклад у київському ТЦ ACADEM-CITY за адресою: просп. Академіка Палладіна 16/39. Це 39-й об’єкт мережі в Україні та 21-й у Києві. Про це повідомляє портал TradeMaster. Новий ресторан Сушія умовно розділений на три зони – загальний зал, літній майданчик і дитяча кімната. Також приміщення отримало оновлений дизайн: інтер’єр, в якому використовуються еко-матеріали, виконаний в більш м’яких тонах, але з використанням традиційних для Сушія елементів. У день відкриття сушисти проводили майстер-класи для гостей з приготування ролів – Філадельфії з тунцем в жовтому рисі і Каліфорнії в ікрі. 

Франс.уа 

Мережа французьких булочних Франс.уа, що належить франчайзинговій компанії Fedets family bakery, відкрила по закладу в Житомирі та Кам’янці-Подільському. Житомирська кав’ярня відкрилася 9 червня на вул. Небесної сотні, 12, кам’янець-подільська – 16 червня на вул. Соборній, 19. Основою асортименту традиційно стала різноманітна випічка: круасани, бейгли, сендвічі, слойки і кондитерські вироби. Заснована в 2011 році, мережа налічує вже більше 130-ти закладів, з яких понад 15-ти — в Києві. 

Джерело https://rau.ua/uk/novyni/fud-zavedenija-mafiya-sushiya/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу