Підсумки Retail Expo 2017

Підсумки Retail Expo 2017

Підсумки Retail Expo 2017

17.11.2017

Ключові інсайти про те, у що інвестувати, щоб залишатися успішними в епоху глобальної трансформації ринку.

1. Фан - нова ключова стратегія. Люди більше не хочуть платити просто за володіння, їх цікавлять враження. Рітейлер повинен дати своїй аудиторії можливість не тільки купувати, але і добре проводити час.
Головне завдання - створювати для відвідувачів більше емоційного досвіду, планувати більше подій і інтерактивів, стимулюючих повертатися в магазин або торговий центр знову і знову. Приклад: party з можливістю професійної зйомки в мережі Argo, розіграші призів і вечірки з зірками в торгових центрах Ocean Plaza, Sky Mall, Gulliver.
 
2. Простота і креатив, як драйвери маркетингу нової формації. Саме прості і дуже зрозумілі маркетингові ідеї, які на етапі генерування можуть здатися Сrazy, є найбільш успішними і дійсно здатні принести прибуток підприємства. Приклад: рекламна компанія мережі «Агромат», згенерувала незалежною маркетинговою компанією Fedoriv.

3. Бізнес - відображення власника і керівника, тому рівень якості і сервісу в на 80% і більше відсотків залежить від топ-менеджменту і тону, заданого керівниками компанії співробітникам молодшої ланки.

4. Визначення стратегії і оперативний фіксинг багів. Рітейл, як і будь-який бізнес, - це завжди трохи провокація і несподівані результати. Згідно 3 законам маркетолога Дмитра Розенфельда, якщо з продажами не йде- ви продаєте НЕ ТЕ, НЕ ТИМ або НЕ ТАК. Досить вчасно поставити «діагноз» і виставити правильний вектор бізнес-моделі і комунікації зі споживачем.

5. Якісний food-формат. Ключовий сегмент, в якому частка офлайн-продажів залишиться визначальною - це Food & Beverage, тобто саме він може стати драйвером трафіку для торгових центрів і переконати людей повертатися знову і знову. Згідно аналітиці, якісні фудкорти дозволяють затримати споживача в торговельному центрі на 27-30 хвилин і збільшити розмір середнього чека на 18-20%.
 
6. Технологія як каталізатор зростання. Нові технології вже сьогодні дозволяють оптимізувати роботу і віддати більшу частину рутинної праці роботам. Автоматизація поставок і зберігання дозволяє зосередитися на найважливішому - створення якісного споживчого досвіду.
 
7. Безшовний досвід. Новий споживач за визначенням чекає від рітейлера омніканальності, однак цей формат уже не є оптимальним і достатнім. Споживач вже вимагає відсутності бар'єрів між онлайн та офлайн - перехід від омніканальності до безшовних. Для подібної трансформації необхідний фокусуватися на персоналізації нового формату (мова вже не йде про привітання клієнта з днем ​​народження і надсиланні повідомлення про 10%-ву знижку), а також - на роботі з великими даними. Приклад: роздріб в Китаї, для якої мобільний телефон і мобільні додатки стали ключовими джерелом інформації про покупця і його перевагах.

http://retailplatforma.com/fan-i-fiksing-bagov-7-biznes-insajtov-kongressa-retail-expo-2017/


Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу