Про розвиток компанії, переваги та можливості франшизи, розповів Сергій Грачов - засновник компанії "Ін Тайм"

Про розвиток компанії, переваги та можливості франшизи, розповів Сергій Грачов - засновник компанії "Ін Тайм"

Про розвиток компанії, переваги та можливості франшизи, розповів Сергій Грачов - засновник компанії "Ін Тайм"

Про розвиток компанії, переваги та можливості франшизи, розповів Сергій Грачов - засновник компанії "Ін Тайм"

11.05.2017

Засновник та генеральний директор компанії «Ін Тайм» - Сергій Грачов, розповів Franchise Group про історію появи компанії, розвитку франчайзингу та потенційні можливості для франчайзі «Ін Тайм». 

- Сергію, розкажіть, будь ласка, як з'явилася компанія «Ін Тайм»? 

- Логістичний бізнес мене приваблював ще зі студентських років (посміхається). Будучи студентом, разом з однокурсниками, я організовував доставку слабоалкогольних напоїв в роздрібні точки Запоріжжя. Сама ж компанія «Ін Тайм» з'явилася з ідеї організувати експрес-доставки по Україні. До моменту початку діяльності компанії, основним гравцем на ринку логістики був національний перевізник ПАТ «Українська залізниця» з багажними перевезеннями, а вже з початку 2000 року з'явилося кілька компаній, які стали надавати різного роду логістичні послуги. Назва «Ін Тайм» з'явилася як ідея одного із засновників і з цього почалося будівництво бренду, яке триває й донині. 

- А скажіть, будь ласка, чому вирішили розвивати бізнес по франчайзингу? 

- Тому що вважаємо, що саме франчайзингова модель ведення бізнесу - найбільш відповідальна модель. Знаєте, це та модель, при якій людина-франчайзі відповідає за клієнта, за сервіс, за бізнес власними грошима, відповідно він організовує роботу максимально ефективно. Управляти мережею територіально розрізненою, в тому числі по невеликим населеним пунктам, дистанційно - практично неможливо. Можна керувати тільки через зацікавлених людей, а ви ж розумієте, що немає більш зацікавленої людини, ніж та, яка вклала свої гроші в певний бізнес. Ефективною моделлю ведення нашого бізнесу ми бачимо тільки франчайзингову. 

- Сергій, а які головні конкурентні переваги франшизи «Ін Тайм» перед іншими логістичними операторами? 

- По-перше, компанія «Ін Тайм» позиціонує себе як «надійна доставка» - це одне з важливих переваг нашої компанії. Тобто, ми робимо все для того, щоб кінцевий споживач не переживав за цілісність і терміни відправленого або одержуваного вантажу. Для потенційних франчайзі, основні переваги нашої франшизи це: доступність, можливість приєднатися до того потоку вантажів, який є зараз, швидка окупність, впізнаваність бренду навіть в невеликих містах і віддалених куточках нашої країни. Також ми вважаємо, одним з конкурентних переваг нашої компанії, той факт, що «Ін Тайм» - це друга мережа в Україні в сфері логістики по зростанню кількості точок і по динаміці розвитку. 

- Скажіть, з якого року компанія працює по франчайзингу і скільки точок вдалося відкрити за цей час? 

- У франчайзингу з 2003 року. Через рік після відкриття у нас з'явився перший партнер, який відкрив відділення під торговою маркою «Ін Тайм». За період існування компанії було відкрито 360 партнерських відділень. 

- А чи є у Вас певні критерії, за якими Ви обираєте своїх франчайзі? 

- Безумовно! Головне, щоб людина «горіла» та переживала за ідею і за свій, перш за все, бізнес. Якщо ми знаходимо таку людину, яка розділяє цінності компанії, то швидше за все "нам по пути". 

- А які ж цінності компанії? 

- Турбота, відкритість, надійність. 

- У період становлення франчайзингу в Вашій компанії, скажіть, чи був у Вас складний період і як довго він тривав? 

- Складний період у нас тривав до знайомства з компанією Franchise Group. Тоді у нас не було системного процесу і ми навіть не називали це продажем франшизи, це було відкриття партнерських відділень. Зараз же, за допомогою фахівців Franchise Group, ми структурували і налаштували всі процеси та продовжуємо будувати франчайзингову мережу. 

- Сергію, а які плани у Вас по франчайзингу на найближчі 5 років? З точки зору своїх точок і франчайзингових. 

- Свої ми припинили відкривати в цьому році, розвиваємо виключно франчайзингову мережу. Не готові говорити плани на 5 років, в сучасному динамічному світі - це просто неможливо. Але за 2-3 роки ми маємо намір подвоїти мережу. За весь період роботи компанії по франчайзингу, пік відкриття франчайзингових точок був в 2012 році, а в 2016 році ми впритул підійшли до тих показників. На даний момент, ми плануємо наростити темпи і обігнати за кількістю локацій наш найкращий рік - 2012 (посміхається). 

- Відмінні плани! А скажіть, що Вам дав франчайзинг крім розширення локацій? 

- Турботу про клієнта, розширення бізнесу, багато нових людей, друзів, які дають кваліфіковану інформацію та зворотній зв'язок, які вболівають за свій бізнес і в цілому за компанію «Ін Тайм», а також рух вперед і розвиток. 

- Сергій, а щоб Ви могли порадити тим, хто тільки планує розвиток свого бізнесу по франчайзингу, з висоти свого досвіду? 

- Перше - це вірити в те, що робиш і робити свою роботу з максимальною віддачею. І, звичайно, ставити клієнта, точніше його інтереси понад усе - шлях до досягнення успіху. 

- Сергію, дякуємо Вам за цінні поради, а також за цікаве та інформативне інтерв'ю. Успіхів Вам у бізнесі і підкорення нових горизонтів!

Якщо Вас зацікавила франшиза компанії «Ін Тайм», просто залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання щодо даної франшизи.

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу