Ресторан майбутнього: розширений формат Pizza Celentano

Ресторан майбутнього: розширений формат Pizza Celentano

Ресторан майбутнього: розширений формат Pizza Celentano

07.06.2019

Pizza Celentano – місце, де бережуть традиції, але завжди відкриті до інновацій. Найбільша мережа піцерій України рада презентувати розширений формат Pizza Celentano Ristorante. Таких закладів вже два і вони у Львові: на Гнатюка, 26 та на Кульпарківська, 200 (відкриття 17 червня).

«Ми будуємо наші ресторани за принципом LEGO. Вивчаємо локацію і начиняємо її найкращими для неї опціями. В розширених форматах Pizza Celentano тепер присутні кілька “кубиків”, з яких складається ресторан. Окрім станції піци, де Pizza Masters готують піцу з елементами піца-акробатики, ми вирішили збагатити ресторан Pizza Celentano ще кількома станціями, де готують тут і зараз – це Mozzarella bar та Pasta bar. Ну і наша гордість – крамниця Food&Wine, де все це свіжо приготоване в ресторані ти можеш купити і додому. Тепер наші франчайзі можуть обирати кубики, з яких складатиметься ресторан на свій смак і відповідно до своєї локації» – розповів CEO ТМ Pizza Celentano Володимир Гнатюк.

395.JPG

Основне з того, що ви любите в Pizza Celentano залишилося незмінним: класична італійська піца, яка літає, вино, у яке ми віримо і свято кожен день!

А як щодо нових фішок розширеного формату Pizza Celentano?

  • Mozzarella bar – тут Mozzarella Master покаже тобі, як виготовляється моцарела. Замовляй один чи кілька видів до своєї піци, спробуй в антипасто чи салаті, або купуй додому з собою.

  • Pasta bar – тут «народжується» справжня паста за італійськими рецептами, яку можеш замовити в ресторані або придбати і приготувати вдома. Стільки видів та кольорів щойно створеної пасти ти ще не зустрічав.

  • Food&Wine – вино та продукти для гурманів за демократичними цінами у крамниці всередині ресторану

  • Wine Corner – місце для поціновувачів вина, які люблять куштувати щось нове та цікаве. Шукай тут дегустаційні сети, щоб знайти своє улюблене поєднання вина та антипасто.

  • Celentano Kids – простір для найменших гостей Pizza Celentano. Дитячі свята, майстер-класи з виготовлення піци і не тільки..унікальна опція – особливий світ 3D маппінгу, від якого не відведе очі і дорослий.

  • Шоу наших Pizza Masters, які крутять піцу як боги, без них нікуди!

Ресторан такого розширеного формату нещодавно відкрили у центрі Львова – на вулиці Гнатюка. У Pizza Celentano притримуються традиції – кожен новий ресторан відкривати в окремій притаманній тільки йому тематиці. Ресторан Pizza Celentano на Гнатюка – не виняток, ресторан знаходиться на вулиці театрів, тому тема театру знайшла своє відображення в інтер'єрі закладу. Також подію відкриття зробили у цьому ж стилі: вхід до ресторану перетворили на гігантські куліси, з балконів історичної частини Львова грав оркестр, гостей заходу розважали оперні сценки. Загалом така театральна тема досить символічна, адже в розширеному форматі Pizza Celentano справді запросили гостя “за лаштунки” кухні та показали як готується майже все.

46.JPG

«Тепер кожен гість Pizza Celentano може стати експертом з моцарели чи побачити як саме ми готуємо пасту. Колись Pizza Celentano славилася своєю демократичністю кухні: саме в нас 20 років тому було запропоновано гостю піцу EGOїста, тобто самостійно обрати собі начинки до піци. Тепер ти можеш обрати собі форму та начинки до пасти та самостійно скласти антипасту з моцарела бару. Наша кухня відкрита, а наша концепція про свободу вибору залишилася незмінною», – ділиться бренд шеф-кухар мережі Pizza Celentano Дмитро Новаков.

363.JPG

Не пропусти відкриття ще одного закладу розширеного формату Pizza Celentano Futura вже 17 червня у Futura Hub (Кульпарківська 200) у Львові. Futura Hub – локація можливостей та креативу, еvent- та аrt-простір і водночас, звичайно, місце для смачних зустрічей!

Творці PIZZA CELENTANO FUTURA переконані, що ресторан стане твоїм островом затишку і смаку. У дощовому Львові нарешті з’явилося місце, де завжди сонячна погода та атмосфера наче ти перебуваєш на круїзному лайнері.

387.JPG

І справді на кільці перетину двох магістральних вулиць Кульпарківської та Виговського, по дорозі з міжнародного аеропорту Львів, в інтелектуальному центрі FUTURA, оновлена PIZZA CELENTANO RISTORANTE, завдяки своєму інтер’єру та вдалому розташуванню, дарує відчуття Середземномор’я посеред міського трафіку Львова. А що потрібно робити на італійському острові? Смакувати місцевою їжею і відпочивати.

       


Більше на нашому Telegram-каналі: https://t.me/Profranchise

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу