Ресурси, що допоможуть Вам в систематизації бізнес-процесів

Ресурси, що допоможуть Вам в систематизації бізнес-процесів

Ресурси, що допоможуть Вам в систематизації бізнес-процесів

28.11.2017

Віртуальні офіси стають все популярнішими. Люди вважають краще працювати за межами нудних кабінетів і вести всю комунікацію онлайн. Щоби така робота була більш ефективною, краще використовувати для цього спеціальні сервіси.

1. Slack

Корпоративний месенджер для ведення переписки з колегами або клієнтами. Досить простий у використанні – є веб-сервіс, додатки для iPhone та Android. Добре працює пошук – можна шукати як окремі повідомлення, так і чати. Великий плюс Slack в тому, що він підтримує інтеграцію зі сторонніми сервісами, такими як Trello, Jira, Google Drive. Месенджер безкоштовний.

2. Asana

Додаток для управління проектами в невеликих командах або для індивідуального використання. Сервіс дає можливість призначати завдання, виставляти дедлайни і відстежувати статус їх виконання. В межах однієї команди можна виконувати відразу кілька проектів. Додаток допоможе проаналізувати ефективність усіх учасників. Asana також може інтегруватися з іншими додатками для підвищення продуктивності. Базова система безкоштовна.

3. Trello

Онлайн-сервіс, що дозволяє зібрати всі завдання, ідеї та обговорення на одній дошці. Trello – це набір карток, які показують стан будь-якої задачі. Картки багатофункціональні – в них можна проводити обговорення, призначати виконавця, задавати дедлайни, завантажувати файли. Всі члени команди в реальному часі бачать, що відбувається на дошці, тому моментально можуть зреагувати.

4. Basecamp

Ефективний інструмент для управління проектами, спільної роботи та постановки завдань по проектах. Тут можна вести обговорення з командою, ділитися документами, коментувати завдання. Плюс та мінус сервісу в тому, що він надмірно простий. Функціонал мінімальний, і це не дозволяє оцінити повну картину проекту або вести стратегічне планування. З іншого боку, відсутність опцій спрощує користування сервісом. Перші два місяці програму можна використовувати безкоштовно, потім потрібно оформляти підписку.

5. Wunderlist

Сервіс для формування списку справ. З його допомогою можна створити окремі завдання, запланувати термін їх виконання та оповіщення. Нагадування встановлюються на власний розсуд, є можливість їх налаштовувати. Всі завдання розбиваються на підзавдання, до них можна писати замітки-коментарі, додавати хештеги. Є платна і безкоштовна версії програми, в другій – обмежено функціонал.

https://kfund-media.com/haos-mozhna-peremogty-5-korysnyh-servisiv-dlya-roboty-v-komandi/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу