RETAIL EXPO 2018 - ТРЕТІЙ КОНГРЕС ДЛЯ РОЗДРІБНОГО БІЗНЕСУ

RETAIL EXPO 2018 - ТРЕТІЙ КОНГРЕС ДЛЯ РОЗДРІБНОГО БІЗНЕСУ

RETAIL EXPO 2018 - ТРЕТІЙ КОНГРЕС ДЛЯ РОЗДРІБНОГО БІЗНЕСУ

10.10.2018

RE18_img_FrGr_ukr.png
 

У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕТІЙ КОНГРЕС ДЛЯ роздрібного БІЗНЕСУ — RETAIL EXPO 2018

7 листопада в Києві на території Pochayna Hall відбудеться третій щорічний Конгрес Retail Expo-2018 — наймасштабніша заключна подія року для українського рітейлу.

У програмі — три потоки сильного практичного контенту, мотивуючі виступи і майстер-класи експертів ринку рітейлу, відверті talk show і дискусії з фронтменами індустрії, спеціалізована виставка рішень і технологій для роздрібного бізнесу, Церемонія нагородження переможців Премії Best Retail Project 2018, афтепаті.

Кожен з трьох потоків ділової програми має індивідуальну тематику. Перший присвячений ефективному управлінню бізнесом в умовах гіперконкуренції; другий — сучасним правилам успішних продажів для операційних директорів, керівників магазинів і продавців нового сервісного покоління; третій — для тих, хто хоче раз і назавжди розібратися і почати застосовувати smart-технології в бізнесі.

Спікерами Конгресу Retail Expo-2018 стануть 50 провідних фахівців у галузі рітейлу, девелопменту, IT-технологій. Вже підтвердили свою участь: Томаш Вроблевський, СЕО Watsons Ukraine, Наталія ДМИТРЕНКО, Директор з маркетингу Arricano Real Estate PLC, Ганна КОРЯГІНА, Комерційний директор Ceetrus Ukraine, Павло КОЖУХАР, Директор з маркетингу Domino's Pizza, Ігор ДІДОК, Партнер DOT_DOT Innovation, Марія МИЛАШЕВИЧ, Старший аналітик споживчих ринків Східної Європи Euromonitor Intrnational, Георгій ШАЛДИРВАН, Операційний директор Zeebra, Ольга НОСОВА, директор з маркетингу Агромат, Наталія МАКСИМЕНКО, Керівник роздрібного напрямку NYX Professional Makeup, та інші експерти.

Конгрес Retail Expo-2018 збере понад 500 учасників, 80% з яких — представники роздрібного бізнесу.


Детальніше про участь та реєстрацію на Конгрес Retail Expo-2018: www.retailexpo.com.ua


Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу